چهار شنبه 01 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11375331
["لیگ برتر","عکس"]
["لیگ برتر","سپیدرود رشت","رشت","خداداد عزیزی"]

سینمایی‌ترین کادرفنی لیگ برتر را در این عکس ببینید!

سپیدرود رشت هر لحظه بیش از لحظات قبلش خبرساز می‌شود. این بار کادرفنی این تیم است که طوری تکمیل شده که هر لحظه باید انتظار انفجارش را داشت!

تیم پرحادثه سپیدرود که سرانجام شعبه اصلی آن برای هدایت به خداداد عزیزی سپرده شده و او دارد این تیم را برای حضور در لیگ برتر آماده می کند، تیمی که تقریبا هر چند ساعت یکبار برایش مدعی مالکیتی پیدا می شد. این ورژن تحت نظر خداداد عزیزی اما بعد از اینکه توسط علی کریمی سرمربی موفق فصل قبل این تیم، مشروعیت پیدا کرد، حالا این بار دارد جدی‌تر برنامه های آماده سازی خود را پیش می برد.

خداداد که امسال پس از سال ها دستیار اول همیشگی اش یعنی مهدی هاشمی نسب را کنار خود نمی بیند سراغ یکی از ملی‌پوشانی رفته که حسابی خبرساز است. او رفته سراغ مهرداد میناوند تا دستیارش باشد. مهردادی که این اواخر به طور جدی کار اجرای برنامه های اینترنتی را داشته و کمتر کار مربیگری کرده است.

خداداد در فصولی که مربیگری کرده، همیشه مصاحبه های جنجالی و البته رفتارهای هیجان انگیز در کنار زمین و سالن کنفرانس داشته است. حالا به او یکی از معروفترین طنزپردازهای فوتبالی را اضافه کنید!

مهرداد و خداداد بی شک سینمایی‌ترین کادر فنی تیم های لیگ برتری را می سازند!

41258

41258

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11375331 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11375331/سینمایی‌ترین-کادرفنی-لیگ-برتر-را-در-این-عکس-ببینید/