دو شنبه 05 فروردین 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11387394
["خوزستان"]
["برانکو","استقلال","پرسپولیس","استقلال خوزستان","خوزستان","اهواز"]

استقلال‌خوزستان ۰-۰ پرسپولیس/ در بازی جنجالی اهواز، تیمی برنده نشد

قرمزها بعد از دو برد، در سومین بازی فصل به تساوی رسیدند.

تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس در حالی یکی از بازی های هفته سوم را در اهواز شروع کردند که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. هر دو تیم در این نیمه محتاط بودند و موقعیت گل خیلی کمی روی دروازه ها ایجاد شده. مهم ترین نکته نیمه اول توقف چندباره بازی توسط داور مسابقه بود. پس از اینکه به دلیل درگیری های ایجاد شده توسط سکوها بازی با دقایقی تاخیر آغاز شد، در جریان بازی هم بارها اشیاء مختلف به زمین پرتاب می شد و به همین دلیل داور بازی را متوقف می کرد. این موضوع موجب ناراحتی زیاد بازیکنان پرسپولیس شده بود. در طرف مقابل هم بازیکنان استقلال خوزستان سعی در آرام کردن سکوهای طرفدار تیم اهوازی داشتند.

نیمه دوم بازی هم تقریبا وضعیتی مشابه نیمه اول داشت. با این تفاوت که پرسپولیسی ها چندباری روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کردند. یکی از اصلی ترین موقعیت های تیم برانکو توسط علی علیپور خلق شد که توپ او به تیر دروازه برخورد کرد. در ادامه استقلالی ها با یک شوت از پشت محوطه روی دروازه بیرانوند خطر ایجاد کردند اما سودی برای تغییر نتیجه نداشت. در این نیمه درگیری های بین بازیکنان دو تیم زیاد شده بود و همین باعث شد داور مسابقه چندین بار از کارت زرد خودش استفاده کند. در نهایت با تساوی بدست آمده بین استقلال خوزستان و پرسپولیس، قرمزها 7 امتیازی و آبی های اهواز یک امتیازی شدند.

این بازی جنجال زیادی داشت. قبل از مسابقه به سمت اتوبوس قرمزها سنگ پرتاب کردند و باعث شد یکی از شیشه ها بشکند. همچنین به دلیل پرتاب اشیا در ورزشگاه مشکلات دیگری هم پیش آمد.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11387394 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11387394/استقلال‌خوزستان-۰۰-پرسپولیس-در-بازی-جنجالی-اهواز-تیمی-برنده-نشد/