دو شنبه 05 فروردین 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11387405
["برانکو"]
["برانکو","لیگ برتر","استقلال","پرسپولیس","استقلال خوزستان","خوزستان"]

یزدی: برانکو طور دیگری درباره ما حرف می‌زد

داریوش یزدی در مورد دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که با این جوان‌ها کار می‌کنم. تبریک جانانه‌ای به این بچه‌ها و خسته نباشید به تماشاگران‌مان که سنگ تمام گذاشتند، تبریک می‌گویم. هواداران ما با نظم‌شان به جریان مسابقه کمک کردند. به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم که یک تیم تاکتیکی است و با احترامی که برای آنها قائلم، اما به نظرم بازی پایاپایی انجام دادیم. تیم پرسپولیس کامل و با تمام تجهیزات است، اما ما پایاپای بازی کردیم.

وی ادامه داد: به دلیل پتانسیلی که داشتیم، بیشتر سعی کردیم بازی را به پرسپولیس بدهیم و از میدانداری آنها بتوانیم خط دفاعی‌مان را ببندیم تا حریف کمتر به دروازه‌بان ما نزدیک شود. پرسپولیس به دروازه ما نرسید و به جز یکی دو موقعیت از زاویه بسته، موقعیتی نداشت، اما ما توانستیم دو سه موقعیت خوب به دست بیاوریم و یک امتیاز از یک بازی سخت کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در واکنش به این مسئله که تیم او در این فصل توانایی این را دارد که شرایط بهتری را رقم بزند، خاطرنشان کرد: قطعاً تیم استقلال خوزستان در دیدارهای آتی نمایشی بهتر خواهد داشت. بازیکنان ما این فصل پتانسیل خیلی خوبی خواهند داشت که قطعاً در بازی‌های آینده این پتانسیل خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش تسنیم، داریوش یزدی در نشست خبری پس از بازی نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم جا دارد به تیمم تبریک بگویم. تیمی که در 15 روز جمع شد، جای تبریک دارد. شاید بگویید حرف‌ها کلیشه‌ای است، اما تیمی که 15 روزه جمع شده و به کلی عوض شده است، جای تبریک دارد که چنین نمایشی داشت. من به کار کردن با این بچه‌ها افتخار می‌کنم و روزبه‌روز چیزهای بیشتری از خودشان نشان می‌دهند. من به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و در این سال‌ها آنها نشان دادند یک تیم تاکتیکی هستند و بهترین بودند، اما موقعیتی به آنها ندادیم و خودمان مقابل آنها موقعیت خلق کردیم.

وی ادامه داد: ما جوان‌هایی داشتیم که در کنارشان ایمان مبعلی، احمد آل‌نعمه، وحید حمدی‌نژاد و چند بازیکن باتجربه دیگر آمدند و در کنار جوان‌ها تجربه خود را به تیم ما اضافه می‌کنند. بازیکنان جوان تیم هم توانایی‌های خود را نشان خواهند داد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شعار هواداران، اظهار داشت: بهتر است من درباره مسائل فنی صحبت کنم. با این حال من باید به هواداران‌مان تبریک بگویم که نشان دادند تیم را دوست دارند و به نظر نظم خوبی هم داشتند و با این حمایت‌ها در آینده هم می‌توانند به ما کمک کنند.

یزدی در واکنش به این سؤال که برانکو گفته است بازی نرمالی نبود و بار فنی نداشت و نظر شما در این خصوص چیست، گفت: با توجه به توانایی‌هایی که داشتیم، ما راه دوم نداشتیم. راه‌مان این بود که بازی را به پرسپولیس بدهیم و خودمان سعی کنیم از اشتباهات آنها استفاده کنیم. به نظرم اگر ما دقت بیشتری در ضربات آخر داشتیم، برانکو طور دیگری صحبت می‌کرد و برای تیم ما احترام بیشتری قائل بود. همان‌طور که گفتم ما مجبور بودیم به همین شکل بازی کنیم و راه دومی نداشتیم، اما در آینده ما شرایط بهتری هم خواهیم داشت.

وی درباره اینکه آیا استقلال خوزستان به رتبه‌های بالای جدول صعود خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: این اتفاق قطعاً رخ خواهد داد. تیم من نیاز به زمان دارد و این جوان‌ها باید زمان بگذرد تا بیشتر خودشان را نشان دهند. در آینده از این تیم بیشتر می‌شنوید، همان‌طور که خیلی‌ها اکنون متوجه شدند داریوش یزدی می‌تواند مهره‌های خوبی به فوتبال ایران معرفی کند و بازیکنی از لیگ‌های پایین‌تر به تیم ما آمده که نشان داده است در لیگ برتر هم می‌تواند بازی کند. پتانسیل‌های فوتبال ما زیاد است و البته نواقص هم هست که باید آنها را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا مقابل پرسپولیس به دنبال مساوی بوده است، خاطرنشان کرد: یکی از هدف‌های ما کسب سه امتیاز بود، اما در نهایت به اهداف دیگری هم رسیدیم. اینکه بتوانیم در فاز دفاعی بازی خوبی کنیم و در فاز حمله هم بتوانیم موقعیت ایجاد کنیم. به نظرم ما در هر دو مورد بهتر از تیم حریف بودیم که موقعیت ندادیم و موقعیت خلق کردیم.

یزدی در خصوص آینده استقلال خوزستان که چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: آینده از آن ماست و بازیکنان ما از روز اول خوب کار کردند. با تمام نواقصی که داشتیم، بازیکنان ما با تمام توان بازی می‌کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات نیاز به بازیکن جدید دیگری دارد یا نه، اظهار داشت: اگر احساس کنیم به نیرویی نیاز داریم و بازیکنانی باشند که احساس خوبی به مجموعه ما داشته باشند و بتوانند به ما کمک کنند، آنها را به مجموعه‌مان اضافه می‌کنیم.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11387405 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11387405/یزدی-برانکو-طور-دیگری-درباره-ما-حرف-می‌زد/