پنج شنبه 01 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11398555
["ملی پوش"]

زهرا نعمتی: پارک زمان مسابقه را فراموش کرد

زهرا نعمتی ملی پوش ریکرو ایران در بازیهای آسیایی در نشست خبری گفت: در ابتدا از رییس فدراسیون تشکر می کنم که زحمت زیادی کشیده و لطف زیادی به من داشته است. ورود من در بخش آسیایی با حمایت او بود و در غیر این صورت شاید در بازیهای آسیایی شرکت نمی کردم، با وجود اینکه رکورددار هستم.

وی افزود: اتفاقی که افتاد برای من و فدراسیون ناراحت کننده بود. وقتی ورزشکار به جایی می رسد و این امید بود مدال و سهمیه بگیرم ناراحت کننده بود. عمدی در این قضیه نبود و اگر اتفاق خوب می افتاد، پرچم کشور ما بالا می رفت. می دیدم رسانه ها وضعیت مرا دنبال می کردند که این جالب بود اما اتفاقات رخ داده باور کردنی نبود.

نعمتی یادآور شد: تصمیم گرفتم به خاطر حفظ حرمت ایران حاشیه ایجاد نشود گفتم تقصیرها گردن من است اما واقعیت را امروز می گویم؛ پارک که مربی من است و زحمت زیادی کشیده زمان مسابقه مرا فراموش کرده بود. واقعا ناراحت کننده بود اما باید قبول می کردم تا مسابقات بعدی را می توانستم ادامه دهم. مسابقه من هنوز تموم نشده و باید در پاراآسیایی هم با آرامش ادامه دهم. دو سال تا المپیک فرصت هست امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

نعمتی با بیام اینکه دوست ندارم حاشیه مانع کار من شود، عنوان کرد: خوشحالم مشکلات رفع شد تا من بتوانم در بازیهای آسیایی شرکت کنم. حضورم در جاکارتا به خاطر حمایت رییس فدراسیون بود.

کماندار کشورمان درباره پیش بینی اش از بازیهای آسیایی خاطرنشان کرد: هیچ وقت قول مدال نداده ام. چون با عوامل محیطی هم هست اما نسبت به دو حذفی رکوردهای خوبی زدم. اگر ادامه پیدا می کرد، مدال هم می گرفتم. المپیک هم هست قول می دهم تلاشم را دو برابر کنم.

کماندار قهرمان پارالمپیک درباره اینکه فقط پارک مقصر نیست و زمان در سایت زده شده چطور شما ندیدید، عنوان کرد: من در ریکرو تنهایی کار می کردم و مسئولیت من با پارک بود. بقیه جای دیگر تمرین می کردند. من زحمات پارک را منکر نمی شوم اما او زمان را فراموش کرد و گفت استراحت کن تا من برگردم. برنامه مسابقه دست مربی است.
وی درباره اینکه می توانید اتفاقات پارالمپیک را تکرار کنید، عنوان کرد: کار برای من سخت است چون از یک مسابقه سخت آمده ام و به مسابقه دیگری می روم. باید خودم را به اوج برسانم. امیدوار هستم با دعای مردم و حمایت کمیته پارالمپیک نتیجه خوب بگیرم. همه تلاشم را به کار می گیرم و همیشه این قول را می دهم.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11398555 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11398555/زهرا-نعمتی-پارک-زمان-مسابقه-را-فراموش-کرد/