سه شنبه 03 اردیبهشت 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11417320
["جسد","قتل","آتش سوزی"]

مرگ مرموز دانشجوی دکترای حقوق

جسددانشجوی دکترای حقوق در حالی که سوخته بود داخل خودرویش در مقابل مجتمع تجاری الماس شهر کشف شد.


به نقل از ایران، ساعت 6: 40 دقیقه عصر چهارشنبه 25 مهر مأموران کلانتری 140 باغ فیض در تماس با بازپرس کشیک قتل از کشف جسدی خبر دادند.
به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس جنایی آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که همسایه‌ها با مشاهده آتش سوزی و سپس شنیدن صدای انفجار خودروی پژو موضوع را به پلیس و آتش نشانی خبر داده بودند. با حضور امدادگران در محل و اطفای آتش در صندلی عقب خودرو جسد مردی حدوداً 40 تا 50 ساله پیدا شد.


با استعلام شماره پلاک خودروی سوخته، مشخص شد که خودرو متعلق به مردی است که جسدش داخل خودرو پیدا شده است. با شناسایی هویت جسد، کارآگاهان به سراغ خانواده او رفتند. در تحقیقات مشخص شد مرد جوان دانشجوی دکترای حقوق بوده و برای انجام کاری از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است. از آنجایی که احتمال قتل وجود داشت بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را برای بررسی علت آتش سوزی و مرگ صادر کرد.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11417320 | منبع: سلامت نیوز | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11417320/مرگ-مرموز-دانشجوی-دکترای-حقوق/