یک شنبه 01 اسفند 1395
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
780918
["منصوریان"]
["منصوریان","استقلال","نفت تهران","علی دایی","گوشی"]

منصوریان خبرنگاران را سر کار گذاشت!

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به حساسیت دیدار استقلال و نفت تهران نشست خبری دایی و منصوریان اتفاق عجیبی را در بر داشت.

داستان از این قرار بود که سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی که علی دایی گوشی تلفن همراه خود را روی میز جا گذاشته بود با وی تماس گرفت و دایی پاسخ تلفن وی را نداد. این در حالی بود که منصوریان اطلاع داشت گوشی دایی روی میز جا مانده است.
کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 780918 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/780918/منصوریان-خبرنگاران-را-سر-کار-گذاشت/

خبر  »  ورزشی

تاریخ برگزاری رقابتهای آسیایی پاراتکواندو تغییر کرد

به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، رئیس انجمن پاراتکواندو با اعلام این خبر گفت: بر اساس تقویم ورزشی فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات آسیایی پاراتکواندو از ۱۶ فروردین ماه در کشور کره جنوبی آغاز می شود. وی افزود: این مسابقات قرار بود تیرماه برگزار شود و با تغییر زمان برگزاری این رقابتها اردوهای تیم ملی را باید زودتر آغاز کنیم. مسعود لشکری با اشاره به زمان برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی را از پنجم اسفندماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می کنیم و ترکیب تیم اعزامی را تا ۱۵ اسفندماه اعلام می کنیم چرا که باید ترکیب تیم اصلی را برای ثبت نام در مسابقات مشخص کنیم. وی درخصوص تعداد بازیکنان دعوت شده به اردو گفت: ۱۶ نفر از نفرات برتر رقابتهای قهرمانی کشور اصفهان و تیم ملی را به اردو دعوت می کنیم تا تمرینات خود را زیر نظر پیام خانلرخانی و حسین مدانلو، سرمربی و مدیر فنی تیم ملی، انجام دهند. رئیس انجمن پاراتکواندو خاطرنشان کرد: تیم ملی در دوره گذشته این مسابقات که در مانیل فیلیپین برگزار شد در بخش مردان قهرمان شد و در مجموع امتیازات، عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و در این دوره نیز قصد داریم عنوان قهرمانی خود را تکرار کنیم.