دو شنبه 18 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
10278971
["فیلم"]

جزئیات چگونگی آتش زدن خلبان اردنی از زبان عنصر داعشی+ تصاویر 18+

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه العربیه؛ در فیلم مستندی که از شبکه العربیه پخش شد یکی از عناصر سابق گروه تروریستی داعش که خواست هویتش پنهان بماند جزئیات جدیدی از نحوه آتش زدن "معاذ کساسبه"، خلبان اردنی را ارائه کرد.

این عنصر داعشی ضمن اشاره به این موضوع که اعدام های داعش در راستای ارسال پیام رعب و وحشت به مردم جهان بود درباره چگونگی آتش زدن خلبان اردنی گفت: از او در محلی که قرار بود اعدام شود فیلم گرفتیم و سعی کردیم حالات چهره او را بزرگنمایی کنیم. در آن لحظه او نمی دانست که قرار است آتش زده شود. و زمانی که بنزین را روی او ریختیم، نسبت به نوع اعدام و اینکه قرار است سوزانده شود، آگاه شد.

وی ادامه داد: در بخش هایی از فیلم صف نیروهای داعش افزوده شد. همچنین علاوه بر دوربین اصلی که حرکات خلبان را ثبت می کرد، 4 دوربین دیگر که در اختیار اعضا بود تصاویری را ثبت کرده و در نهایت در 22 دقیقه مونتاژ شدند.

کساسبه در دسامبر 2015 بعد از سقوط جنگنده‌اش در عملیات رقه، سوریه توسط داعش به اسارت گرفته شد و به وسیله عناصر گروه تروریستی داعش زنده زنده داخل یک قفس سوزانده شد.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10278971 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10278971/جزئیات-چگونگی-آتش-زدن-خلبان-اردنی-از-زبان-عنصر-داعشی-تصاویر-18/