چهار شنبه 30 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
10666052

نام نویسی در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، متقاضیان شرکت در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی تا پایان خردادماه سال آتی فرصت دارند، برای ثبت نام اقدام کنند.

طرح‌های قابل پذیرش در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی لازم است در یکی از 16 گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری ارائه شود.
متقاضیان شرکت در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع ‌رسانی جشنواره خوارزمی به نشانیwww.khwarizmi. ir و پایگاه اطلاع ‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی http://www.irost. org/young می توانند در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنند.
جشنواره جوان خوارزمی همه ساله با هدف شناسایی، معرفی، جذب و پرورش استعدادهای جوان کشور در زمینه های مختلف علم و فناوری، ارج نهادن و تجلیل از پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان و ترویج فرهنگ نوآوری، کاربردی کردن نتایج تحقیقات و کارآفرینی دانش بنیان در میان جوانان کشور توسط سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می شود.


کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10666052 | منبع: ایرنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10666052/نام-نویسی-در-نوزدهمین-جشنواره-جوان-خوارزمی-آغاز-شد/