پنج شنبه 29 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
10687503
["ارومیه"]

آخرین وضعیت شکایت «حسین فریدون» از نمایندگان مجلس

محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره جلسه اخیر هیئت متبوع خود، اظهار کرد: در این جلسه 17 پرونده شکایت از نمایندگان مجلس دهم بررسی شد.

وی درباره پرونده برادر معاون اول رئیس جمهور و همچنین پرونده شکایت حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور، تصریح کرد: ما در حال بررسی این دو شکایت هستیم و از نمایندگانی که علیه‌شان این شکایات مطرح شده خواسته‌ایم، مدارکشان را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه کنند اما تاکنون مستنداتی به ما نرسیده است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره پرونده شکایت خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: بررسی این پرونده به عهده مسعود پزشکیان رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گذاشته شد و مقرر شده خبرنگار روزنامه ایران برای ارائه توضیحات و بررسی پرونده شکایتش در جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان حضور یابد.

وی با اشاره به موارد مطروحه در جلسه اخیر هیئت نظارت بر نمایندگان، خاطرنشان کرد: یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه، بررسی نامه شکایت از دو نماینده مجلس بود که در مصاحبه یا سخنرانی آنها مصادیقی از توهین یا افترا به کار برده شده بود که به این دو نماینده در پی این شکایت، تذکرات شفاهی داده شد.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10687503 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10687503/آخرین-وضعیت-شکایت-حسین-فریدون-از-نمایندگان-مجلس/