چهار شنبه 29 دی 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
10945662

ساخت انگشتر با وسایل دورریختنی و روش بسیار ساده +تصاویر

آموزش ساخت انگشتر

امروز قصد داریم در این پست به شما عزیزان شیوه ساخت انگشتر بسیار  زیبا با وسایل ساده را آموزش دهیم امیدواریم از این آموزش استفاده کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

 وسایل لازم برای ساخت انگشتر:

سیم چین

دم باریک

سیم برنجی

طرز ساخت انگشتر:

ابتدا سیمی به اندازه ده سانت با سیم چین جدا کنید. توجه داشته باشید ظرافت و دقت در ساخت این مجموعه بسیار اهمیت دارد. دو سر سیم را به صورت ضربدر بین دو دست بگیرید و هر کدام را به سمت های مخالف بکشید (تصویر1)؛ تا  یک حلقه وسط سیم به اندازه انگشت تان درست شود(تصویر2).

به وسیله ی دم باریک یک سمت سیم را (فرقی ندار که سمت چپ باشد یا راست) را نگه دارید (تصویر3)؛ و با دست دیگر نوک سیم روی دهانه ی دم باریک خم کنید طوری که حلقه ای کوچک تر از حلقه قبلی درست شود این اولین زبانه ی پاپیون انگشتر شما خواهد بود (تصویر4).

مثل حلقه اول ابتدا با دم باریک سیم مخالف  را نگه دارید(تصویر5)؛ و با دست دیگر نوک سیم را دور دهانه ی دم باریک حلقه کنید (تصویر6). هر دو سر سیم را به پایین خم کنید(تصویر7).

برای زیباتر شدن پاپیون انگشترتان و استحکام کار یکی از نوک ها را به طرف بالا خم کنید (تصویر8). سپس آن را از روی وسط پاپیون رد کنید و به آرامی با دم باریک محکم کنید(تصویر9).

برای ظرافت کار اضافه نوک سیم ها را با سیم چین بچینید (تصویر 10).  برای آن که نوک سیم ها در پایان پوستتان را خراش ندهد، به وسیله سمباده انتهای سیم ها را بسائید تا نرم شود. حلقه زینتی شما آماده است.

اگر مایل باشید می توانیدبه شیوه ی بالا عمل کنید با این تفاوت که حلقه اولیه کار را کوچک تر بگیرید به اندازه  رد شدن یک زنجیر (و یا حتی می توانید زنجیرر ا از بین حلقه های پاپیون هم رد کنید)و با ساخت یک پاپیون کوچک دیگر برای گردنبند، یک نیم ست بسیار زیبا برای خود بسازید.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10945662 | منبع: بردوک | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10945662/ساخت-انگشتر-با-وسایل-دورریختنی-و-روش-بسیار-ساده-تصاویر/