سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11268575
["تیراندازی"]

۲۰ کشته حاصل درگیری های مسلحانه در فرودگاه «معیتیقه» لیبی

در پی درگیری هایی که روز گذشته میان عناصر گروهک های تروریستی و نیروهای امنیتی در طرابلس پایتخت لیبی صورت گرفته است دست کم ۲۰ نفر کشته شده اند.

به نقل «رویترز»، در پی درگیری های روز گذشته میان گروهک های تروریستی و نیروهای امنیتی در فرودگاه «معیتیقه» در «طرابلس» دست کم ۲۰ نفر کشته شدد. تلویزیون لیبی هم اعلام کرد که گروهک هایی تروریستی می خواستند شماری از عناصر تروریستی که از سوریه و عراق فرار کرده اند را وارد طرابلس پایتخت لیبی کنند.

بر اساس این خبر این عناصر تروریستی فراری از ترکیه قصد ورود به طرابلس را داشتند و به همین دلیل گروهک های تروریستی برای تسهیل ورود این عناصر درگیری هایی در فرودگاه معیتیقه ترتیب داده بودند.

از ساعات اولیه روز گذشته این درگیری ها با حملات توپخانه ای و تیراندازی در مرکز شهر طرابلس آغاز شده بود و فرودگاه این شهر نیز در پی این درگیری ها تعطیل شد و تمام پروازهای آن تا زمان نا مشخصی به حالت تعلیق در آمده است.

خبرنگار رویترز هم در این خصوص از لیبی گزارش داده که یک هواپیمای ایرباس ۳۱۹ در فرودگاه طرابلس مورد هدف آتش توپخانه ای قرار گرفته بود و دست کم ۴ هواپیمای دیگر در پی درگیری هایی که در فرودگاه رخ داده بود آسیب دیده اند.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11268575 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11268575/۲۰-کشته-حاصل-درگیری-های-مسلحانه-در-فرودگاه-معیتیقه-لیبی/