سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11268581
["میلیاردر"]

«ولید بن طلال» در زندان فوق امنیتی «حائر» شکنجه می‌شود

یک روزنامه بریتانیایی اعلام کرد که الولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی بعد از انتقال از هتل ریتز کارلتون به زندان حائر مورد شکنجه قرار گرفته است.

به نقل از روزنامه «اکسپرس»، بر اساس جزئیات جدیدی که از وضعیت «الولید بن طلال» شاهزاده میلیاردر سعودی منتشر شده است، او در زندان «حائر» شکنجه شده است.

روزنامه بریتانیایی اکسپرس اعلام کرده است که الولید بن طلال بعد از اینکه از هتل ریتز کارلتون به زندان فوق امنیتی حائر منتقل شده، شکنجه شده و مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

بر اساس این خبر این ماجرا بعد از آن رخ داده که شاهزاده سعودی از پرداخت غرامتی که دولت عربستان برای او تعیین کرده است سر باز زده و به همین دلیل تحت شکنجه قرار گرفته است.

این روزنامه بریتانیایی گزارش داد که از الولید خواسته شده تا ۷۲۸ میلیون پوند برای آزادی خود به دولت عربستان بدهد که او با پرداخت این مبلغ مخالفت کرده است. بر اساس این خبر هنوز ۶۰ نفر از شاهزادگان و مسئولان پیشین سعودی که در جریان طرح مبارزه با فساد بازداشت شده بودند، آزاد نشده اند.

این در حالی است که فعالان رسانه ای عربستانی اخیرا ادعا کرده اند که به زودی پرونده شاهزاده ها و مسئولان پیشین عربستانی که بازداشت شده بودند، بسته خواهد شد.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11268581 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11268581/ولید-بن-طلال-در-زندان-فوق-امنیتی-حائر-شکنجه-می‌شود/