سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11398470
["استقلال"]
["استقلال","اهواز"]

مرزبان: استقلال هم مثل ما دچار بحران است

علیرضا مرزبان که با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برای هدایت این تیم به توافق رسیده در این خصوص به رادیو ورزش گفت: صبح امروز راهی اهواز می‌شوم تا از آنجا به مسجدسلیمان بروم. با صحبت‌هایی که با مسئولان این تیم داشتم تلاش خواهیم کرد تا وضعیت نفت مسجدسلیمان را بهتر کنیم هرچند که وضعیت فعلی تیم خوب نیست و نتایج خوبی نگرفته‌اند اما امیدواریم که کارها خوب پیش برود و باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

وی درباره اینکه گفته می‌شود این تیم مشکلات مالی دارد افزود: به هر حال مسائلی وجود دارد که ما باید آن را درون خودمان حل کنیم اما در وهله اول باید تلاش کنیم تا تیم را از نظر روحی ـ روانی به آمادگی برسانیم؛ چراکه مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

مرزبان افزود: نفت مسجدسلیمان هواداران پرشوری دارد و از این تیم حمایت بسیار خوبی می‌کنند. امیدوار هستیم که با کمک هواداران بتوانیم وضعیت تیم را بهتر کنیم و در جدول خودمان را بالاتر بکشیم.

وی درباره بازی با استقلال که اولین بازی نفت مسجدسلیمان بعد از تعطیلی لیگ خواهد بود، تصریح کرد: قطعاً کار سختی پیش روی ماست اما نه فقط برای ما، بلکه برای همه تیم‌ها کار سخت است. البته استقلال هم مثل ما نتایج خوبی نگرفته و به شخصه انتظار بیشتری از استقلال داشتم. معتقدم که تیم استقلال هم مثل ما دچار بحران است و کار هر دو تیم سخت خواهد بود اما ما می‌خواهیم در این بازی کادوی خوبی به هوادارانمان بدهیم.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11398470 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11398470/مرزبان-استقلال-هم-مثل-ما-دچار-بحران-است/