سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11398616
["کی روش"]

سلیمانی: هنوز دستمزد کی‌روش پرداخت نشده است

علی سلیمانی عنوان کرد: مشکلات موجود در راه تامین منابع و کمبود منابع ارزی فعالیت تمامی بخش ها و تیم های ملی و به ویژه برنامه های مربوط به تیم ملی بزرگسالان در آستانه برگزاری جام ملت های آسیا را دچار اختلال جدی کرده است. با وضعیت موجود اگر اعتبارات لازم برای برنامه ریزی های آتی در اسرع وقت تامین نشود و این فشار ادامه داشته باشد، اجرای برنامه های آتی فدراسیون فوتبال دچار مشکلات جدی می شود. بر این اساس، لازم است ریاست محترم فدراسیون در ادامه فعالیت های صورت گرفته، در این باره به صورت آنی تدبیر جدیدی بیاندیشند.

وی در ادامه گفت: واقعیت این است که 70% هزینه های فدراسیون فوتبال به شکل ارزی و 30% به صورت ریالی است. با این شرایط در صورتیکه امکان تامین هزینه های ریالی را داشته باشیم با توجه به فعالیت های جاری و برنامه های مصوب امکان تامین ارز مورد نیاز وجود با اختلال جدی روبرو می شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر متاسفانه دستمزد آقای کی روش پرداخت نشده است. همچنین 4 اعزام رسمی و مهم برای تیم های ملی در پیش داریم که این موضوع هم با مشکل روبرو خواهد شد. تیم فوتسال برای حضور در المپیک جوانان آرژانتین آماده می شود، تیم فوتبال نوجوانان در مسابقات آسیایی حضور پیدا می کند و در رده بانوان هم دو اعزام در پیش خواهیم داشت که تیم زیر 16 سال به مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تاجیکستان اعزام می شود و تیم زیر 19 سال هم در مسابقات مقدماتی در کشور میانمار حضور پیدا می کند. از سوی دیگر مسئله برنامه های آماده سازی تیم ملی بزرگسالان، تامین مایحتاج و امکانات و برنامه های اردویی این تیم هم به شکل جدی با مشکل روبرو شده است.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11398616 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11398616/سلیمانی-هنوز-دستمزد-کی‌روش-پرداخت-نشده-است/