سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11399023
["جام جهانی"]
["جام جهانی","شکست"]

تصویری از هدیه مانژوکیچ به عکاس بدشانس جام جهانی ۲۰۱۸

مهاجم تیم فوتبال یوونتوس به یکی از عکاسان که برای پوشش بازی تیم‌ملی کرواسی در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ عارم روسیه شده بود، هدیه‌ای ویژه داد.

یکی از اتفاقات خاطره‌انگیز جدال تیم‌های ملی کرواسی و انگلیس در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه، شادی ماریو مانژوکیچ بعد از زدن گلی در دقیقه آخر بازی بود که منجر به پیروزی و صعود کروات‌ها به فینال شد.

مهاجم یوونتوس پس از زدن گل به گوشه زمین رفت و به میان هواداران تیمش شیرجه زد. هواداران مانژوکیچ را در آغوش گرفتند و پس از آن هم دیگر بازیکنان کرواسی یکی پس از دیگری به سمت او پریدند که در این میان یک عکاس بدشانس به نام یوری کورتس، زیر دست و پای بازیکنان کرواسی گیر افتاد.

پس از این اتفاق مانژوکیچ از این عکاس سالوادوری عذرخواهی کرد. کورتس سپس از سوی کروات‌ها به کرواسی دعوت شد و امروز (پنجشنبه) با انتشار عکسی در فضای مجازی اعلام کرد که به این کشور منطقه بالکان سفر کرده است. در آنجا هم ماریو مانژوکیچ و هم لوکا مودریچ از او و خانواده‌اش استقبال و پیراهنی به این عکاس سالوادوری تقدیم کردند که روی آن نوشته شده بود: امیدوارم از سفر به کرواسی در کنار خانواده‌ات لذت ببری.

کرواسی با رسیدن به فینال جام جهانی، با وجود قبول شکست برابر فرانسه، بهترین مقام تاریخ خود در یک تورنمنت بین‌المللی فوتبال را کسب کرد.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11399023 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11399023/تصویری-از-هدیه-مانژوکیچ-به-عکاس-بدشانس-جام-جهانی-۲۰۱۸/