چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11399659
["فیفا"]

تمسخر حریف تدارکاتی به سبک اماراتی‌ها!

تنها 4 ماه دیگر تا آغاز رقابت های جام ملتهای آسیا 2019 باقی مانده است. در دوره پیش رو تیم های زیادی مدعی قهرمانی خواهند بود. از جمله قدرت های سنتی از جمله ایران، ژاپن، عربستان، کره و استرالیا. اما یک تیم خوب و مدعی دیگر در این تورنمنت، میزبان یعنی امارات خواهد بود.

اما اماراتی ها که به میزبانی رقابت ها دل خوش کرده اند و رویای قهرمانی آسیا را نزدیک تر از هر زمانی در سر دارند، در حال حاضر از وضعیت تیمشان رضایت چندانی ندارند. تیم ملی این کشور قرار است سه شنبه شب در دیداری تدارکاتی به مصاف لائوس برود. این اتفاق تمسخر اماراتی ها و هواداران تیم ملی این کشور را باعث شده است.

پیج های فوتبالی امارات به تمسخر نوشته اند: لائوس اسمی فارسی یا لاتین نیست، بلکه اسم تیمی است که قرار است با امارات بازی کند؛ تیمی که در رتبه 178 رنکینگ فیفا قرار دارد.

با این اوضاع مشخص است که اماراتی ها از این بازی و انتخاب چنین حریفی در فاصله تنها 4 ماه تا جام ملتها، تورنمنتی که امید زیادی به درخشش در آن دارند، اصلا راضی نیستند.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11399659 | منبع: ورزش سه | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11399659/تمسخر-حریف-تدارکاتی-به-سبک-اماراتی‌ها/