سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11400318

ژاپن حریف ایتالیا نشد/ پیروزی آسان میزبانان در شب افتتاحیه

سوت آغاز نوزدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان - ۲۰۱۸ از امشب (یکشنبه) به میزبانی مشترک دو کشور ایتالیا و بلغارستان و برگزاری دیدارهای افتتاحیه زده شد.

در شب افتتاحیه رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ و از ساعت ۲۲: ۰۰ دو دیدار برگزار شد که در نخستین بازی و از گروه A تیم ملی ایتالیا در استادیوم زیبا و روباز "فورو ایتالیکو تنیس سنتر" میزبان ژاپن بود که در پایان این بازی یک‌طرفه، آبی‌پوشان میزبان موفق شدند در سه ست متوالی سامورایی‌های سختکوش را از پیش رو بردارند و سه امتیاز شیرین را کسب کنند.

ایتالیا که در این بازی از تمامی ستارگانش هم‌چون زایتسف، جیانلی و خوانتورینا بهره می‌برد، موفق شد ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۵-۲۰، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۳ به سودش تمام کند تا دست چشم‌بادامی‌ها در شب نخست از کسب امتیاز خالی بماند.

در دیگر دیدار همزمان افتتاحیه و از گروه D که به میزبانی وارنا برگزار شد، بلغارستان هم موفق شد برابر فنلاند با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسد و گام نخست را محکم بردارد.
بلغارها ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۲۲ به سودشان تمام کردند.

رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود و پس از المپیک دومین تورنمنت معتبر والیبال جهان به حساب می‌آید.
ادامه دیدارهای دور گروهی از چهارشنبه(۲۱ شهریور) پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران باید در نخستین دیدارش از ساعت ۱۸: ۳۰ به مصاف پورتوریکو برود.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11400318 | منبع: ایسنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11400318/ژاپن-حریف-ایتالیا-نشد-پیروزی-آسان-میزبانان-در-شب-افتتاحیه/