سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11400336
["دیدنی","شکست"]

پیروزی سخت فرانسه مقابل هلند در لیگ ملتهای اروپا

فرانسه در دومین شب از لیگ ملت های اروپا در gd' A، موفق شد ۲-۱ در خانه خود هلند را شکست دهد تا فعلاً صدرنشین گروه نخست لیگ آ شود.

رقابت های لیگ ملت های اروپا، یکشنبه شب نیز با انجام چند دیدار دیگر پیگیری شد. در مهمترین مسابقه این شب، فرانسه در پاریس میزبان هلند بود. قهرمان جهان در نیمه اول تیم برتر بود و مزد بازی برتر خود را با گل دقیقه ۱۴ امباپه گرفت، او روی پاس ماتوئیدی دروازه خالی را باز کرد. این گل تا نیمه دوم پابرجا بود، که دقیقه ۶۷، بابل توانست با سانتر عالی تیته بازی را مساوی کند. اما این گل خیلی پابرجا نبود چرا که در دقیقه ۷۵ ژیرو روی سانتر مندی، با یک ضربه دیدنی گلزنی کرد و در نهایت مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود خروس ها پایان یافت تا فرانسه با ۴ امتیاز صدرنشین گروه اول، لیگ آ شود.

اما از لیگ B، و از گروه اول، اکراین در خانه خود ۱-۰ از سد اسلواکی گذشت. در گروه چهارم از همین لیگ، دانمارک بعد از حواشی اخیر، با حضور بازیکنان اصلی خود توانست ۲-۰ ولز را شکست دهد. اریکسن هر دو گل دانمارک را زد.

از لیگ C، از گروه سوم، دو بازی برگزار شد که بلغارستان ۱-۰ نروژ را مغلوب ساخت و قبرس نیز توانست ۲-۱ از سد اسلوونی بگذرد. در این گروه بلغارها ۶ امتیازی و صدرنشین هستند.

از لیگ D، گروه اول، گرجستان ۱-۰ لتونی را از پیش رو برداشت، از گروه چهارم نیز، مقدونیه ۲-۰ ارمنستان را شکست داد و لیختن اشتاین با همین نتیجه از سد جبل الطارق گذشت.

نتایج کامل دیدارهای یکشنبه شب را در زیر ببینید:

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11400336 | منبع: وب سایت برنامه نود | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11400336/پیروزی-سخت-فرانسه-مقابل-هلند-در-لیگ-ملتهای-اروپا/