چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11400513
["استقلال","پرسپولیس"]

هاشمی‌نسب: مهم نیست پرسپولیسی‌ها چه برخوردی با من کنند

مهدی هاشمی‌نسب درباره دیدار روز چهارشنبه تیم نساجی مازندران مقابل پرسپولیس اظهار داشت: این بازی قرار بود روز جمعه برگزار شود اما به دلیل اینکه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد به چهارشنبه موکول شد. ان‌شاالله این تیم مقابل الدحیل موفق باشد. بچه‌های ما بی‌صبرانه منتظر بازی با پرسپولیس هستند. ما به جز بازی مقابل ذوب‌آهن، در سایر مسابقات مستحق پیروزی بودیم و فکر می‌کنم جایگاه‌ واقعی تیم‌مان اینجای جدول (رده سیزدهم) نیست. همانطور که گفتم بچه‌های ما انگیزه زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند.

وی در مورد اینکه برخی می‌گویند بدشانسی باعث شده نساجی نتواند نتایج مدنظرش را کسب کند، گفت: من بدشانسی را قبول ندارم. به نظرم بچه‌های ما خودباوری ندارند. آنها در تمرین با جان و دل کار کار می‌کنند اما هنوز به این باور نرسیده‌اند که می‌توانند پا به پای ستاره‌های لیگ بجنگند و نتیجه بگیرند.

مربی نساجی در مورد حضور دوباره‌اش مقابل هواداران پرسپولیس و اینکه چه احساسی دارد، عنوان کرد: بازگشت به ورزشگاه آزادی به خاطر روزهای خوبی که آنجا داشتم، برای من تجدید خاطر است اگر چه اتفاقات خوبی برایم در تقابل با هواداران پرسپولیس نیفتاده است. خصوصاً برخوردهایی که پس از انتقالم از پرسپولیس به استقلال رخ داد. گِله‌ای هم ندارم، به هر حال آنها هوادار هستند.

« به نظرت هواداران پرسپولیس در بازی این هفته چه برخوردی با تو خواهند داشت؟ » هاشمی‌نسب در واکنش به این پرسش گفت: مهم نیست، همین که دروازه‌های ورزشگاه آزادی را ببینم که خاطرات زیادی در آن‌ها دارم، برایم کافیست! اینها برای من تجدید خاطره است و دیگر چیزی مهم نیست. شاید 10 یا 20 هفته دیگر هم با استقلال در همین ورزشگاه بازی کنیم و آن بازی هم همین وضعیت را دارد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود در تمرین تیم نساجی جاسوسی از سوی باشگاه پرسپولیس حضور یافته، گفت: نمی‌دانم موضوع چه بود، ‌ مثل اینکه یک نفر در حال فیلمبرداری از تمرین بوده است. به نظر شخصی من این یک چیز طبیعی است و گله‌ای ندارم. یک روز هم ممکن است ما این کار را انجام دهیم، ‌ به هر حال فوتبال حرفه‌ای است و این اتفاقات رخ می‌دهد.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11400513 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11400513/هاشمی‌نسب-مهم-نیست-پرسپولیسی‌ها-چه-برخوردی-با-من-کنند/