چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11400515
["رونالدو"]

تغییر سیستم یوونتوس به‌خاطر رونالدو!

کریستیانو رونالدو در تابستان امسال با مبلغ 100 میلیون یورو از مادرید راهی تورین شده و بی شک مهم ترین انتقال تابستانی لقب گرفت و حالا طبق ادعای گاتزتا، تاکتیک بیانکونری با ورود او تغییر یافته است.

بررسی بازی های یوونتوس موید آن است که آلگری در فصل جدید تاکید فراوانی روی افزایش ارسال ها در محوطه جریمه داشته و از مدافعان کناری خواسته همکاری خود را با وینگرها افزایش دهند تا ارسال های موفق روی دروازه رقبا بیشتر شود.

در 3 بازی اول سری آ مقابل کیه وو، لاتزیو و پارما، یوونتوس با تکیه بر بالهای کناری خود 79 ارسال انجام داده تا بالاتر از اینتر با 70 ارسال در این زمینه بین تیم های سری آ بی رقیب باشد.

الکس ساندرو با 23 ارسال، کانسلو با 11 و داگلاس کاستا و کوادرادو با 9 ارسال بالاترین تعداد سانتر را در بین بازیکنان یوونتوس داشته اند. اگرچه این تغییر تاکتیک به خاطر رونالدو صورت گرفته، اما این ستاره پرتغالی هنوز نقشی در بین 8 گل به ثمر رسیده توسط بیانکونری در این فصل سری آ ایفا نکرده و آلگری امیدوار است در ادامه فصل روزهای درخشان رونالدو آغاز شود.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11400515 | منبع: ورزش سه | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11400515/تغییر-سیستم-یوونتوس-به‌خاطر-رونالدو/