چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11402116
["استقلال"]
["قربانی","لیگ برتر","استقلال","علی دایی"]

جدیدترین پدیده مربیگری استقلال از رویاهایش گفت!

پیروز قربانی همچنان روند قابل ستایشی در مربیگری دارد و تیمش در بازی با سایپا نشان داد می تواند به یک تیم خوب در آینده فوتبال ایران بدل شود.

پیروز قربانی کاپیتان دهه 80 استقلال که به تازگی وارد مربیگری شده، در دومین سال حضورش در سردار بوکان، در جام حذفی نمایش تحسین برانگیزی داشت. آنها 120 دقیقه تیم سایپای علی دایی را اذیت کردند.

علی دایی این تیم را در حد لیگ برتر معرفی کرد. پیروز که در سال های اخیر هر بار به عنوان مفسر به برنامه های تلویزیونی آمده بود، هم در زمان صحبت درباره مسائل فنی و هم مسائل اجتماعی نشان داده است خیلی خوب سخن می گوید، در تیم سردار بوکان در منطقه ای که هیچ گاه در فوتبال ایران نامی بزرگ نبوده، توانسته در دو سال اخیر موفق باشد.

او بعد از باخت دقیقه 120 برابر سایپا و حذف از جام حذفی، در جمع خبرنگاران گفت: «قطعا در سال های آینده در مهمترین و پر طرفدارترین تیم های ایران مربیگری می کنم اما قبل از آن می خو. اهم پله به پله پیش بیایم و کسب تجربه داشته باشم.»

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11402116 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11402116/جدیدترین-پدیده-مربیگری-استقلال-از-رویاهایش-گفت/