چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11402175
["استقلال","پرسپولیس"]
["منصوریان","استقلال","پرسپولیس","بارسلونا"]

این پرفسورها را از کجا به استقلال و پرسپولیس آورده‌اید؟

ویدئویی از ملکی عضو ارشد هیات مدیره استقلال دست به دست می‌شود درباره تفاوت بارسلونا و استقلال که نشان می‌دهد با چه ذهنیتی این بزرگواران وارد فوتبال می‌شوند.

ملکی که عضو ارشد هیات مدیره استقلال است، واقعا مشخص نیست در یک سال و اندی اخیر دقیقا چه کرده است برای استقلال. در مسائل مالی که حوزه تخصصی اوست، افتخاری اخیرا گفته بود به کمک او قراردادی 53 میلیاردی بسته شده اما اوضاع مالی تیم این رقم را با تشکیک مواجه می کند ولی آنچه درباره او عیان بوده، ماجرای دعواهای مربوط به برنامه 90 و علیرضا منصوریان و سایر اتفاقات بود که سال قبل به بحرانی بزرگ بدل شد.

درباره ماجرای سوپرجام هم که گفته شده او کسی بوده که به عنوان نماینده تام الاختیار تیم چیزی گفته تا سندی باشد برای اینکه استقلال را بازنده دربی برگزار نشده، آن هم 48 ساعت قبل از مسابقه اعلام کنند.

حالا ویدئوی منتشر شده از حرف های ملکی در برنامه شبکه خبر درباره اینکه استقلال و پرسپولیس از تیم های بزرگ دنیا هم مهم تر هستند چون مثلا بارسلونا فقط در بارسلونا (بارسلون منظور استاد است) بارسلوناست و وقتی برود مایورکا دیگر بارسلونا نیست!

غیر از ایرادهای قواعدی که در ساختار جمله اش وجود دارد، یک نکته مهم در خود دارد. اینکه دوستان واقعا بعد از دو سال حتی فوتبال را نمی شناسند که این قدر شعاری سخن می گویند.

اینکه قیاس های اشتباه می کنند، جملات سخت به کار می برند و خودشان هم نمی دانند دقیقا چه می گویند، برای برانگیخته کردن احساسات هواداران است اما به خوبی نشان می دهند که فوتبال را نمی شناسند.

بالاخره در هر دوره ای مسئولان پست گرفته در ورزش کشور از این دست بزرگواران زیاد به ورزش می آورند. این بار قرعه به نام آقای ملکی افتاده که از مدیران بانکی است. راستی واقعا نظام بانکی را هم همینگونه اداره می کنید دوست بزرگوار؟ 41258

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11402175 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11402175/این-پرفسورها-را-از-کجا-به-استقلال-و-پرسپولیس-آورده‌اید/