چهار شنبه 26 تیر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11402276
["پرسپولیس"]
["برانکو","استقلال","پرسپولیس"]

نگاهی امیدوارانه به بازی پرسپولیس دارم

امیر حاج‌رضایی در خصوص شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و بازی برابر الدحیل قطر اظهار داشت: پرسپولیس در خانه حریف بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و حتی می‌توانست با برد قطر را ترک کند اما این اتفاق میسر نشد.


وی افزود: در بازی برگشت شاگردان برانکو در آزادی و در مقابل هواداران خود به مصاف نماینده قطر می‌روند و این موضوع احتمال برد پرسپولیس را بیشتر می‌کند. البته این احتمال وجود دارد که حوادثی رخ دهد و خیلی از چیز‌ها تغییر کند. امیدوارم که این حوادث برای الدحیل قطر بد و برای پرسپولیس خوب باشد و فقط شاهد اتفاقات بد برای نماینده قطر باشیم. من نگاهی امیدوارانه به این بازی دارم.

کارشناس فوتبال ایران در ادامه گفت: پرسپولیس مربی متین و با شخصیتی همچون برانکو دارد و با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالات برای تیم همچنان مثبت صحبت می‌کند و این بسیار عالی است.

حاج رضایی در مورد شرایط استقلال برابر السد قطر نیز تصریح کرد: با توجه به باخت ۳ بر یک استقلال برابر السد در تهران، شاگردان شفر از شانس کمی برای صعود به مرحله بعد برخوردار هستند. هیچ چیز برای استقلال تمام شده نیست و نباید رای قاطع در این مورد صادر کرد. حتی مربی السد نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که هنوز کار تمام نشده است و ما یک بازی دیگر در پیش رو داریم. استقلال در این بازی از شانس کمی برای پیروزی و صعود برخوردار است.

کارشناس فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: استقلال امسال مشکلات زیادی داشته که در عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است. این تیم بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار زیادی از دست داده، مدیریت این تیم تغییر کرد و ای باشگاه مشکلات مالی زیادی داشته است. درحال حاضر استقلال بازیکن کلیدی و تاثیرگذار ندارد و باید در نیم فصل چند بازیکن کلیدی و مهم جذب کند تا نقاط ضعف این تیم پوشانده شود.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11402276 | منبع: میزان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11402276/نگاهی-امیدوارانه-به-بازی-پرسپولیس-دارم/