سه شنبه 01 مرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11402367
["جنایت"]

افزایش بی‌سابقه حملات صهیونیست‌ها به فلسطینیان

رسانه‌های فلسطینی از ورود محمد العمادی سفیر قطر در فلسطین به غزه و دیدار وی با اسماعیل هنیه خبر دادند.

بر اساس این گزارش، العمادی از طریق گذرگاه بیت حانون وارد غزه شد. پایگاه خبری شهاب اعلام کرد العمادی بلافاصله پس از ورود به غزه با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس دیدار کرد.

استقبال از موضع‌گیری پارلمان اروپا

پارلمان اتحادیه اروپا تصمیم رژیم صهیونیستی مبنی بر تخریب روستای "خان الاحمر" واقع در بخش شرقی قدس اشغالی را محکوم کرده و درباره پیامدهای اجرای آن توسط این رژیم هشدار داد.

"ریاض المالکی " وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با استقبال از اقدام پارلمان این اتحادیه گفت: هشدار پارلمان اتحادیه اروپا به رژیم صهیونیستی به خاطر نادیده گرفتن معاهده چهارم ژنو و ارتکاب جنایت این رژیم مبنی بر کوچ اجباری ساکنین " خان الاحمر" است. المالکی این اقدام پارلمان اتحادیه اروپا را گامی مؤثر بین المللی در محکومیت رژیم اشغالگر صهیونیستی خواند. ‎

هشدار حماس درباره پیامدهای همراهی با توطئه‌های آمریکا

از سوی دیگر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) هشدار داد افزایش بی سابقه حملات رژیم اشغالگر قدس به شهروندان فلسطینی در قدس شریف در واقع بیانگر توطئه‌های هدفمند این رژیم بر سیطره بر قدس شریف و تحمیل خیال پردازی صهیونیستی و نیز تحقق تقسیم بندی مکانی و زمانی برای سیطره کامل بر قدس شریف است.

بر اساس گزارش العرب الیوم، حماس تاکید کرد: این اقدام رژیم اشغالگر با طرح آمریکا در منطقه و توطئه ننگین این کشور مشهور به معامله قرن همسویی دارد. ‎

خبر دیگر اینکه نظامیان رژیم اشغالگر قدس به شهرک بیت امر در شمال الخلیل در کرانه باختری یورش بردند. نظامیان صهیونیست همچنین به تجمع اعتصاب کنندگان در روستای الخان الاحمر در شرق قدس اشغالی حمله‌ور شدند.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11402367 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11402367/افزایش-بی‌سابقه-حملات-صهیونیست‌ها-به-فلسطینیان/