سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11413240
["لیگ دسته یک"]
["پرسپولیس","سپاهان","مس رفسنجان","مس کرمان","کرمان","موفقیت","شکست"]

رکوردی عجیب که در لیگ دسته یک ثبت شد

در 5 بازی برگزار شده نود ارومیه، حریف پرسپولیس در جام حذفی با یک گل از سد صدرنشین یعنی آلومینیوم اراک عبور کرد. خونه به خونه در جدالی سخت و نفس گیر تیم بادران را 3-2 از پیش رو برداشت. بازی مس رفسنجان پرسپولیس پاکدشت 6 گل داشت که سهم هر دو تیم 3 گل بود. گل گهر به یک پیروزی بزرگ دست یافت و ملوان را در انزلی با نتیجه 3-1 شکست داد و در نهایت اینکه قشقایی در حضور پرشور تماشاگرانش یک بر صفر به مس کرمان باخت.


این تعداد گل سبب شد تا دیروز معدل 3. 4 گل برای هر بازی به ثبت برسد که برای فوتبال به خصوص دسته اول کمی عجیب بود. طبیعتا اگر بازی های دسته اول همیشه این چنین باشد استادیوم ها مملو از جمعیت خواهد شد. این در حالی است که در لیگ برتر تنها معدل گل زده یک تیم در هر بازی بیش از 2 گل است که آن تیم سپاهان است و بقیه تیم ها معدل گل زده اشان در هر بازی کمتر از 2 گل و حتی کمتر از یک گل است.


در لیگ یک هم بیشتر شاهد بازی دفاع و ضد حمله از تیم ها هستیم که این سبک از بازی قطعا برای تماشاگران خسته کننده است. هم اکنون در دسته اول تهاجمی ترین تیم، تیم وینکو است. گل گهر که با 13 امتیاز از 6 بازی صدرنشین به شمار می رود تا به این جای کار 14 گل زده است و معدل گل زده این تیم در هر بازی 2. 33 است. بعد از تیم گل گهر تیم فرهاد کاظمی با 12 گل زده در 6 بازی تهاجمی ترین تیم دسته اول بشمار می رود و به طور طبیعی معدل گل زده این تیم در هر بازی 2 است.


3. 4 گل در هر بازی دسته اول یک رکورد خوب و قابل ملاحظه و البته کمی هم عجیب است. ارایه چنین بازی های تهاجمی هم ضریب موفقیت تیم ها را بالاتر می برد و از همه مهمتر به خاطر جذابیت هایش تماشاگران بیشتری را به استادیوم می کشاند.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11413240 | منبع: ورزش سه | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11413240/رکوردی-عجیب-که-در-لیگ-دسته-یک-ثبت-شد/