سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11413273
["استقلال"]
["مصدوم","استقلال"]

توضیحات پزشک استقلال درباره وضعیت طارق همام و تخلفش

پزشک استقلال درباره وضعیت مصدومیت طارق همام و اقدام غیرحرفه‌ای این بازیکن توضیحی منتشر کرد.

بازیکن عراقی استقلال که در دربی مصدوم شد، بنا به تشخیص کادر پزشکی استقلال باید مراحل درمان خود را پشت سر می گذاشت. او اما بدون درمان به کشور عراق سفر کرد و در اقدامی عجیب در مسابقه ای برای تیم سابقش به میدان رفت. پزشک استقلال در اینباره نوشت: «در مسابقه دربی همام طارق دچار آسیب شد و كادر فنی مجبور به تعویض شد، بعد از اتمام مسابقه، مطابق روال چند سال اخیر، بلافاصله نسبت به اعزام بازیكن به مركز تصویر برداری و همچنین معاینات بالینی و مشاوره با پزشكان معتمد اقدام شد و كلیه مدارك و مستندات دال بر وجود آسیب دیدگی در ناحیه كشاله پای راست ایشان است و مقرر شد كه حدود دو هفته از تمرینات و مسابقات دور باشد و در درمان فیزیوتراپی شركت کند، لذا ادعای اجبار به حضور تمرینات و مسابقات علی‌رغم آسیب دیدگی برای تشدید آن و ممانعت از حضور وی در مسابقات تیم ملی عراق بسیار ناجوانمردانه و كذب محض است.

این بازیکن بر خلاف اصول حرفه ای بدون هماهنگی و مجوز در درمان شركت نکرده و از كشور خارج شده است و همراه با این تخلف محرز متاسفانه برخلاف قوانین حرفه ای در تمرین یا مسابقه در تیم دیگری در عراق شركت نموده است كه پیگیری این مورد را به باشگاه واگذار می‌کنم.»

41258

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11413273 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11413273/توضیحات-پزشک-استقلال-درباره-وضعیت-طارق-همام-و-تخلفش/