سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11413284
["علی دایی"]
["لیگ برتر","استقلال","پرسپولیس","سپاهان","اصفهان","موفقیت"]

ماه سخت علی دایی برای تقابل با مدعیان

برای قهرمانی یک تیم در یک تورنمنت علاوه بر تمام فاکتورهای فنی و تکنیکی و تاکتیکی، شانس را هم باید در لیست موردنیاز نوشت. شانسی که گاهی اوقات در زمین به کمک یک تیم می‌آید و گاهی اوقات هم خارج از زمین مثلا در قرعه‌کشی. اهمیت قرعه در موفقیت یا عدم موفقیت یک تیم را هیچ کس نمی‌تواند منکر شود حتی آن مربی یا بازیکنی که بعد از قرعه‌کشی می‌گوید: «ما اگر می‌خواهیم قهرمان شویم نباید قرعه برایمان اهمیتی داشته باشد. »

با وضعیت استقلال و پرسپولیس در این‌جای کار، تیم‌های دیگر شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برای خود قائل می‌شوند. تیم‌هایی مثل سپاهان با امید بیشتر و سایپا و پدیده با امید کمی کمتر این رویا را دنبال می‌کنند. البته سایپا بعد از گذشت یک ماه سختی که پیش رو دارد شاید بیشتر بتواند در مورد میزان امیدش به رویای قهرمانی فکر کند. سایپا قرار است در این یک ماه ماهی آتشین را پشت سر بگذارد و بعد از آن مشخص می‌شود که آنها این برهه را سالم و سلامت پشت سر گذاشته و همچنان مدعی قهرمانی هستند یا باید برای سهمیه و رده‌های دیگر جدول بجنگند.

این یک ماه سخت با بازی مقابل استقلال در لیگ برتر آغاز می‌شود. دیداری که بعد از آن در جام‌حذفی هم برای علی دایی تکرار می‌شود. بعد از آن نوبت پرسپولیس است تا میهمان دایی و شاگردانش باشند. مربی بعدی که در انتظار دیدار دایی است، امیرقلعه‌نویی خواهد بود آن هم در اصفهان. برای دیدار مقابل صدرنشین فعلی لیگ برتر یعنی پدیده، دایی یک هفته کمی آسانتر را فرصت دارد. البته اگر ماشین‌سازی متحول شده با رضا مهاجری را که از دو بازی آخر، ۴ امتیاز کسب کرده را بتوان حریفی آسان برای سایپا دانست. این ۵ بازی سخت و پی در پی می‌تواند به خوبی عیار تیم دایی را نشان دهد که قرار است یک مدعی قهرمانی باشد یا نه.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11413284 | منبع: وب سایت برنامه نود | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11413284/ماه-سخت-علی-دایی-برای-تقابل-با-مدعیان/