چهار شنبه 01 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11421749
["پرسپولیس"]
["برانکو","پرسپولیس","موفقیت"]

اخبار کوتاه پرسپولیس در ژاپن

اعضای تیم پرسپولیس بعد از ترک ورزشگاه کاشیما ساکر با روحیه نه چندان خوب راهی هتل محل اقامت خود در شهر ناریتا شدند. آنها پس از حضور در هتل به سالن غذاخوری رفته و شام را صرف کردند.

* مرتضی رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن شام را در کنار اعضای تیم پرسپولیس صرف کرد و ضمن خسته نباشید به بازیکنان برای آنها در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

* برانکو ایوانکوویچ وقتی روحیه پایین بازیکنان را دید به آنها خسته نباشید گفت و از آنها خواست بازی رفت را فراموش کرده و تمرکز خود را روی تمرینات و بازی برگشت در تهران قرار دهند. سرمربی پرسپولیس همچنین برنامه‌های تمرینی خود را نیز برای شاگردانش تشریح کرد.

* اعضای تیم پرسپولیس فردا ساعت 11 به وقت محلی توکیو را به مقصد دوبی ترک خواهند کرد و طبق برنامه قرار است تا روز چهارشنبه تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دبی پشت‌سر بگذارند.

* بازگشت پرسپولیسی‌ها از توکیو به دبی نیز در دو گروه انجام خواهد شد که البته فاصله پروازی بین دو گروه یک ساعت و نیم است.

* بازیکنان پرسپولیس فردا صبح بعد از رسیدن به توکیو به مدت یک ساعت در این شهر پیاده‌روی خواهند داشته تا به نوعی ریکاوری ذهنی و بدنی کرده باشند.

* حمیدرضا گرشاسبی که به همراه دو عضو هیئت مدیره باشگاه در کنار پرسپولیسی‌ها است بعد از بازگشت تیم به دبی از آنجا راهی تهران خواهد شد تا پیگیر برنامه‌های پرسپولیس برای میزبانی از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان باشد.

* با همکاری سفیر ایران در ژاپن شرایطی فراهم شده که پرسپولیسی‌ها در زمان بازگشت به دبی هم در هواپیما غذای ایرانی صرف کنند تا مشکلی از این لحاظ نداشته باشند.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11421749 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11421749/اخبار-کوتاه-پرسپولیس-در-ژاپن/