جمعه 03 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11427426
["فیلم"]

بهترین فیلم‌های ۲۰۱۸، به انتخاب مجله تایم

مجله تایم ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۸ به انتخاب خود را معرفی کرد. به روز‌های پایانی سال ۲۰۱۸ نزدیک می‌شویم و باید تا یک ماه آینده منتظر انتشار فهرست‌های مختلف بهترین فیلم‌ها از نگاه منتقدین بزرگ غربی باشیم.

"استفانی زکرک" از مجله‌ی تایم، به عنوان یکی از اولین منتقدین بهترین فیلم‌های سال را برگزیده است. آثار انتخابی او هم شامل فیلم‌هایی مانند "رم" (Roma) می‌شود که برخی به شدت مشتاق دیدنش هستند و هم فیلم‌هایی که شاید در فهرست تماشای کمتر کسی باشد.

بهترین فیلم سال به انتخاب تایم، فیلم "رم" به کارگردانی "آلفونسو کوارون" است، اثری که انتظار می‌رود تا پایان سال با نقد‌های مثبت بسیاری مواجه شود.

زکرک "رم" را "چشم‌نوازترین و تأثیرگذارترین" فیلم کارگردان تا به امروز می‌خواند و می‌نویسد: "کوارون در روایت قصه‌ی خود، ما را وادار می‌کند به کسانی بیندیشیم که باعث شده‌اند کسی باشیم که امروز هستیم. فیلم "رم" غزلی برای قدرت خاطرات است، غزلی به سادگی نجوا‌ها و به سرزندگی غرش دریاها. "

یکی از انتخاب‌های متناقض در فهرست ۱۰ فیلم برتر مجله‌ی تایم، عنوان "بوهمی راپسودی" به کارگردانی "برایان سینگر" است که بسیاری از منتقدین آن را تحویل نگرفته‌اند و آن را شرم‌آور توصیف کرده‌اند. زکرک فیلم بیوگرافیکال "فردی مرکوری" با بازی "رمی مالک" را در رده نهم قرار داده و از "انرژی شکوهمند" آن تمجید کرده است.

دیگر فیلم‌های منتخب تایم شامل "پدینگتون ۲"، "اگر خیابان بیل به زبان می‌آمد" (If Beale Street Could Talk)، "محبوب" (The Favourite) و "ستاره‌ای متولد می‌شود" می‌شود. اولین تجربه‌ی کارگردانی "بردلی کوپر" دو رتبه بالاتر از "راپسودی بوهمی" قرار گرفته است.

زکرک در مورد این فیلم می‌نویسد: "فیلم ملودرامی است که هم تازه به نظر می‌رسد و هم کلاسیک. چه کسی باور می‌کرد که بازسازی فیلمی که به نظر نمی‌رسید هیچکس از آن استقبال کند، همان فیلمی باشد که همه ما می‌خواسته‌ایم؟ "

فهرست کامل ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۸ به انتخاب مجله‌ی تایم:

۱. رم (Roma)


۲. همسایه‌ی من می‌شوی؟ (Won’t You Be My Neighbor)۳. اولین اصلاح شده (First Reformed)۴. کلاس هشتم (Eighth Grade)


۵. محبوب (The Favourite)


۶. روزی مرا خواهی بخشید؟ (Can You Ever Forgive Me)


۷. ستاره‌ای متولد می‌شود (A Star Is Born)


۸. اگر خیابان بیل به زبان می‌آمد (If Beale Street Could Talk)


۹. راپسودی بوهمی (Bohemian Rhapsody)


۱۰. پدینگتون ۲ (Paddington ۲)

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11427426 | منبع: وب‌سایت فرادید | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11427426/بهترین-فیلم‌های-۲۰۱۸-به-انتخاب-مجله-تایم/