دو شنبه 30 اردیبهشت 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11428840

افزایش بی سروصدای هزینه سفر به عتبات

نام‌نویسی از متقاضیان سفر به عتبات تا پایان آذرماه با برطرف شدن مشکل صدور ویزای زائران در روزهای گذشته، از دقایقی قبل آغاز شد و متقاضیان می‌توانند برای تشرف به این سفر معنوی به یکی از ۲ هزار و ۵۰۰ دفاتر مجاز حج و زیارت مراجعه کنند.

با توجه به اینکه هزینه سفر به عتبات در آبان‌ماه در نرخ‌های متنوع ارائه شده بود و زائران می‌توانستند بر اساس توان خود به این سفر معنوی مشرف شوند، در این دوره از اعزام‌ها هزینه کاروان‌های عتبات در قیمت‌های متنوع باز نشده است.

به طوری که هزینه سفر به عتبات در این دوره از اعزام‌ها که تا پایان آذرماه صورت می‌گیرد، به صورت زمینی از ۲ میلیون تا ۲ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان و به صورت هوایی ۳ میلیون و ۵۳۳ هزار تومان است.

این امر در حالی است که هزینه سفر به عتبات در آبان‌ماه به صورت زمینی یک میلیون و ۷۰۰ تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و به صورت هوایی از ۳ میلیون و ۲۰۰ تا ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متغیر بود که با باز شدن مجدد سایت سازمان حج و زیارت برای نام‌نویسی از متقاضیان، هزینه‌های سفر به عتبات بدون سر و صدا باز هم افزایش یافته که در این بین حداقل هزینه سفر زمینی حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.

سایت سازمان حج و زیارت از ۲۴ آبان‌ماه برای نام‌نویسی از زائران به دلیل مشکلات ارزی بسته شده بود که از امروز این سایت برای نام‌نویسی از متقاضیان آغاز شده است.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11428840 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11428840/افزایش-بی-سروصدای-هزینه-سفر-به-عتبات/