جمعه 03 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11429337
["قم"]

دومین گردهمایی نقشه راه انقلاب اسلامی

دومین گردهمایی نقشه راه انقلاب اسلامی در آستانه سالگرد بیانات تاریخی مقام معظم رهبری پیرامون فرایند تحقق اهداف انقلاب اسلامی با عنوان "سه‌گام تا تمدن نوین اسلامی" به همت بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی، بسیج مدرسه علمیه معصومیه، دفتر اجتماعی سیاسی حوزه علمیه قم و سازمان تبلیغات اسلامی در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

این همایش در آستانه هجدهمین سالگرد بیانات مقام معظم رهبری در ۱۲ آذرماه سال ۷۹ و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی ثقفی مسئول بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

سخنی تازه؛ ۱۸ سال پیش در چنین روزی...

۱۸ سال پیش در روز ۱۲ آذر، نقشه راه انقلاب اسلامی تا تمدن نوین اسلامی، توسط امام حاضر انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران نظام ارائه شد. نقشه راهی که علی‌رغم اهمیت و ضرورت فراوان، مورد غفلت جامعه انقلابی و حتی نخبگان واقع‌شده است که متأسفانه این عدم آشنایی نخبگانی و طیف مؤثر جامعه با اندیشه ولایت عامل اصلی کندی حرکت به‌سوی اهداف انقلاب اسلامی بالخصوص در مرحله دولت سازی شده است و کار به‌جایی می‌رسد که مرحله دولت سازی و حرکت به‌سوی اهداف انقلاب اسلامی در هیجانات فصلی و انتخاباتی خلاصه می‌گردد.

امروز در جامعه ما جریان‌هایی هستند که از ریشه در حال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند. این جریان‌ها نه در سطح سیاسی، بلکه در عمق فکری و نظری در حال مبارزه با هویت انقلاب اسلامی هستند. وقتی عمیقاً و با تحلیل نافذ به این پدیده نگاه می‌کنیم، می‌بینیم ریشه این جریان‌ها به درک بیگانه و غلط و ناقص آن‌ها از انقلاب اسلامی می‌رسد. از طرفی هم اگرچه نیروهای انقلابی ابعاد گسترده و کلانی دارند و تلاش‌های بسیاری از خود نشان می‌دهند، اما مع‌الأسف در آنجایی که باید قرار بگیرند و در آن میدانی که باید واقع بشوند، نیستند!

سه‌گام تا تمدن نوین اسلامی

آدرس: قم- بلوار امین- مدرسه علمیه معصومیه- سالن همایش‌ها

زمان: یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ساعت ۱۸: ۰۰

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11429337 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11429337/دومین-گردهمایی-نقشه-راه-انقلاب-اسلامی/