جمعه 03 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11430180
["جنایت","جسد"]

اردوغان: مقامات سعودی مردم را احمق فرض کردند

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در زمان ترک اجلاس جی 20 آرژانتین در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده خاشقجی، در پرسش از مقامات عربستان گفت: جسد خاشقجی کجاست؟ از طرفی تیم 20 نفره شما جواب این سوال را می‌داند. در این خصوص تقلا نکنید و آسمان ریسمان نبافید. گفته می‌شود که با یک فرد محلی همکاری کردیم، باید آن فرد را مشخص کنید.

وی افزود: کسانیکه می‌گویند اطلاعی از این موضوع ندارند اما این گفته کسی را متقاعد نمی‌کند.

رئیس جمهور ترکیه با اشاره به تغییرات مکرر مواضع مقامات عربستانی در مورد جنایت خاشجقی گفت: آنها در ابتدا می‌گفتند که خاشقجی به کنسولگری آمده و کارش انجام شده و رفته است، آنها مردم را ساده لوح و احمق فرض کرده و تصور می‌کنند که می‌توانند افکار عمومی را فریب دهند. چه شد؟ بعد از گذشت چند روز، شروع کردند توضیحات جدیدی به مردم دادند.

اردوغان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص توافق آمریکا و ترکیه درباره منبج اظهار داشت: درباره پاکسازی منبج از گروه‌های تروریستی پ ی د و ی پ گ توافقنامه وجود دارد. اعلام کردیم که این روند باید تسریع شود و تا پاکسازی منطقه از گروه‌های تروریستی، توافق خود را ادامه خواهیم داد. ترامپ پای این توافقنامه با استقامت ایستاده است.

وی با اشاره به دیدارش با پوتین نیز گفت: ما در قضیه ادلب به صورت جدی مسئله‌ای با طرف روس نداریم.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11430180 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11430180/اردوغان-مقامات-سعودی-مردم-را-احمق-فرض-کردند/