شنبه 30 شهریور 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11431081

اعتراف پسرعموها به سرقت از منازل

فرمانده انتظامی شهرستان "شاهین شهر" از دستگیری 3 سارق منزل که پسر عمو بودند و کشف 37 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حسین بساطی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از منازل ویلایی در شهرستان "شاهین شهر"، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بررسی ماموران مشخص شد، این سارقان منازل ویلایی خالی از سکنه را شناسایی و اقدام به سرقت می کردند، گفت: کارآگاهان پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند، 3 سارق را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان "شاهین شهر" بیان داشت: سارقان که پسر عمو بودند، هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شدند به 37 فقره سرقت از منازل در شهرستان شاهین شهر اعتراف کردند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بساطی در پایان از تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: هنگام ترک منزل به خصوص قبل از مسافرت، منزل را به یکی از اقوام مورد اطمینان خود سپرده و از نگهداری پول، ارز و زیورآلات مازاد بر نیاز داخل منزل خودداری و آنها را به صندوق امانات بانک ها بسپارند.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11431081 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11431081/اعتراف-پسرعموها-به-سرقت-از-منازل/