چهار شنبه 01 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11431144

نُجَباء و حزب‌الله به منطقه "جلیل" اسرائیل حمله خواهند کرد

وب‌سایت رسمی روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارانوت" دیروز چهارشنبه طی گزارشی به قلم "دانیال سلیمی" مدعی شده است که حزب‌الله لبنان در نظر دارد به منطقه استراتژیک "جلیل" واقع در اراضی اشغالی فلسطین حمله کند.

این روزنامه افزوده است: "طرح حزب‌الله از این قرار است که نیروهای ویژه این گروه به مناطق اسرائیلی نفوذ کرده و بعد از رساندن خود به اجتماعات، به گروگان‌گیری بپردازند".

یدیعوت آحارانوت در ادامه با تأکید بر اینکه عملیات یادشده به‌صورت گسترده انجام خواهد گرفت، نوشته است: "حزب‌الله تصمیم گرفته است که با کمک جنبش نُجَباء وارد عملیات تصرف منطقه جلیل شود".

این روزنامه اسرائیلی همچنین به کیفیت مقاومت اسلامی نُجَباء پرداخته و آورده است: "نُجَباء یک گروه شبه‌نظامی شیعه عراقی است که چندین هزار جنگجو در عراق و سوریه دارد".

یدیعوت آحارانوت در پایان با تأکید بر رابطه نزدیک نُجَباء با جمهوری اسلامی و حمایت همه‌جانبه ایران از این جنبش خاطرنشان کرده است: "طبق گزارشات واصله، نُجَباء روابط خوبی با قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس دارد".

گفتنی است، رسانه‌های رژیم صهیونیستی در حالی با رعب و وحشت به انتشار خبر قریب‌الوقوع بودن حمله مقاومت به اراضی تحت اشغالشان پرداخته‌اند که تهدیدات علیه این رژیم پس از ایده امریکایی به‌اصطلاح صلح در خاورمیانه به بالاترین حد خود رسیده است.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11431144 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11431144/نُجَباء-و-حزب‌الله-به-منطقه-جلیل-اسرائیل-حمله-خواهند-کرد/