چهار شنبه 01 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11431333

سخت ترین تصمیم زندگی مرد جوان در شادترین روز زندگی‌اش!/ تصاویر

انتخاب بر سر زنده ماندن همسر باردار و نوزاد، یک پدر آمریکایی را در دو راهی سختی قرار داد.

سرنوشت، یک نوپدر اهل ایالت کلورادوی آمریکا را وادار کرد تا در شادترین روز زندگی‌اش سخت‌ترین تصمیم را بگیرد. در حالی که " فردریک کانی" و همسرش " کیوون " خود را آماده می کردند تا تولد دخترشان را در ماه ژانویه جشن بگیرند اتفاقی ناخواسته زندگی این زوج را دچار تغییری عجیب کرد. تغییر ناگهانی وضعیت جسمانی کیوون موجب شد تا او در ماه نوامبر روانه بیمارستان شود.

پزشکان پس از انتقال کیوون به بیمارستان او را به بخش C-section (سزارین) منتقل کردند و از کانی خواستند تا برای نجات جان دختر یا همسرش تصمیمی سخت بگیرد. به همین دلیل بود که فردریک در سخت ترین دو راهی تصمیم‌گیری زندگی قرار گرفت.

آقای کانی در مصاحبه با فاکس 31 گفت اگر همسرم تحت عمل جراحی قرار می گرفت ممکن بود از خطر مرگ بگریزد اما جان دخترم به خطر می افتاد. اگر می خواستم جان دخترم به خطر نیافتد ممکن بود همسرم را از دست بدهم.

او تصمیم گرفت پزشکان حین انجام عمل جراحی همسرش تلاش کنند تا جان دخترشان نیز به خطر نیافتد اما در یک تراژدی همسرش چند دقیقه بعد جانش را از دست داد.

کانی در این باره گفت: " پزشکان تلاش کردند جان همسرم را نجات دهند اما قلب او نمی تپید. "

این مرد جوان آمریکایی به فاکس 31 گفت که اکنون در ماشینش می خوابد و تمام وسایلش را برای تامین هزینه بیمارستان دخترش فروخته است. کانی گفت که رئیس و یکی از دوستانش درخواست جمع آوری پول برای این پدر داغدار کرده اند. این نوزاد که کانی نامش را " آنجلیک" انتخاب کرده اکنون چند هفته است که در بیمارستان بسر می برد و او و پدرش این حادثه درناک را پشت سر گذاشته اند.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11431333 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11431333/سخت-ترین-تصمیم-زندگی-مرد-جوان-در-شادترین-روز-زندگی‌اش-تصاویر/