جمعه 30 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11432856
["قاچاق"]
["قاچاق"]

جمع‎آوری گسترده پوشاک قاچاق از زمستان

حمیدرضا دهقانی نیا با اشاره به اینکه طرح جامع مبارزه با قاچاق پوشاک، اولویت بندی شده و هدفمند است، افزود: پیش از این هم اقداماتی در این باره انجام و فرصت لازم داده شده است.

وی ادامه داد: در سال حمایت از کالای ایرانی، مطالبه اتحادیه و صنف مربوط هم از ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز این است که با کالاهای محرز قاچاق مبارزه شود.

دهقانی نیا افزود: انتظار داریم واحدهای تجاری عرضه کننده کالاهای پوشاک قاچاق، خودشان این کالاها را جمع آوری و از عرضه آن خوداری کنند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: به زودی میزبان مدیران مجتمع های تجاری خواهیم بود و با آن ها این موضوع را در میان خواهیم گذاشت و اطلاعیه را به آن ها ارائه خواهیم کرد و از آن ها انتظار داریم که با کمترین اصطکاک، کالاهای قاچاق را جمع آوری کنند و کنار بگذارند.

دهقانی نیا با بیان اینکه سهم بازار کالاهای قاچاق به کالاهای تولید داخل می رسد، افزود: تولیدکنندگان داخلی، توان و ظرفیت عرضه پوشاک مورد نیاز را دارند.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف کلان طرح مبارزه با پوشاک محرز قاچاق، این است که فرصتی را در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار دهند.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11432856 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11432856/جمع‎آوری-گسترده-پوشاک-قاچاق-از-زمستان/