جمعه 30 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11433008
["جام جهانی"]

همبازی کاوه رضایی، وزیر ورزش شد +عکس

ولادیمیر گابولوف پس از خداحافظی از دنیای فوتبال در ماه گذشته میلادی به عنوان وزیر ورزش اوستیای شمالی در فدراسیون روسیه انتخاب شد.

دروازه‌بان مشهور فوتبال روسیه که در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز حضور داشت و مدت کوتاهی نیز همبازی کاوه رضایی در کلوب بروژ بلژیک بود در این رابطه گفت: انتظار نداشتم برنامه کاری فشرده‌ای در محل کار جدیدم داشته باشم و وقت آزاد ندارم. روز کاری من از ساعت ۹ یا زودتر آغاز می‌شود و باید تا ساعت ۱۸ پایان یابد، اما گاهی حتی تا ساعت ۲۳ به کارم ادامه می‌دهم. همکاری میان ولادی قفقاز (مرکز اوستیای شمالی) و مسکو همچنان ادامه دارند. مدتی قبل نیز در مسکو با معاون وزیر ورزش روسیه درباره بسط همکاری‌ها صحبت کردم.

ولادیمیر گابولوف درباره حضورش در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز اظهار داشت: ۲ سال پیش پس از بازگشت دوباره به فوتبال تصمیم گرفتم تا تحت هر شرایطی به تیم ملی برسم و نقش موثری برای محبوبیت فوتبال در روسیه ایفا کنم. می‌خواستم مردم روسیه عاشق فوتبال شوند. هم‌نسل‌های من دیوانه فوتبال هستند و در تمام عمرشان بازی می‌کنند. شاید این توصیف جالبی نباشد، اما همه ما در تیم ملی فوتبال روسیه تلاش کردیم تا این رشته ورزشی در کشورمان دوباره محبوب شد.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11433008 | منبع: روزنامه خبر ورزشی | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11433008/همبازی-کاوه-رضایی-وزیر-ورزش-شد-عکس/