دو شنبه 27 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11433069

دولت گوش شنوا نداشت 50 بار هشدار اقتصادی دادیم

کیهان در ویژه های خود نوشت:

«مسعود خوانساری» در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و در پاسخ به اظهارات یکی از مدیران صندوق توسعه ملی که مدعی بود هیچکس شرایط اقتصادی امسال را پیش‌بینی نمی‌کرد، گفت: بخش خصوصی در پنج سال اخیر، 53 مرتبه به صورت شفاهی و کتبی نسبت به وقوع این شرایط هشدار داده بود اما دولت هیچگاه نخواست آن را باور کند.


وی ادامه داد: در شرایط کنونی و با صدور بخشنامه‌های متعدد و متناقض، همه صادرکنندگان بنام و با تجربه، از ترس قرار گرفتن در فهرست قاچاقچیان، صادرات خود را قطع کرده‌اند.


رئیس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: دولت این مباحث را کارشناسی نمی‌کند و با هدف عوام‌فریبی، تصمیم‌های مهم و ضروری را به موقع اتخاذ نمی‌کند.


اظهارات رئیس اتاق بازرگانی درباره تصمیمات اقتصادی و ارزی غلط در حالی است که اخیراً آقایان سیف، جهانگیری، آشنا، نیلی و... ضمن اظهارنظرهایی تلاش کرده‌اند مسئولیت برخی تصمیمات غلط را از دوش خود برداشته و متوجه یکدیگر یا روحانی کنند.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11433069 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11433069/دولت-گوش-شنوا-نداشت-50-بار-هشدار-اقتصادی-دادیم/