جمعه 30 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11433201
["مرگبار","کرج","تصادف"]
["مرگبار","کرج","تصادف"]

تصادف مرگبار در اتوبان تهران-کرج +تصاویر

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اعلام خبر تصادف مرگبار در اتوبان تهران ـ کرج درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 6: 14 صبح امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران ـ کرج، نرسیده به پل حکیم به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پراید به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی ضمن انحراف از مسیر اصلی، برخورد با گاردریل‌ها میانی بزرگراه و عبور از آنها وارد مسیر مخالف (شرق به غرب) شده بود.

وی با بیان اینکه ورود خودروی پراید به لاین مخالف باعث تصادف دیگر خودروهای عبوری در این لاین (شرق به غرب) شده بود، گفت: سه خودروی دیگر یک دستگاه سراتو، یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه پژو 206 بودند.

ملکی افزود: رانندگان پراید و سراتو (دو مرد) دچار مصدومیت شده و یک خانم که در صندلی جلو سراتو حضور داشت به دلیل ورود گاردریل به خودرو، جان خود را از دست داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه این حادثه در مجموع یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت، متذکر شد: آمارها نشان می‌دهد بیشتر تصادفات جاده‌ای در 30 کیلومتری شهرها به وقوع می‌پیوندد، یعنی زمانیکه رانندگان کمان می‌کنند به مقصد رسیدند که ممکن است از ضریب اطمینان کاسته و بیشتر پا روی پدال گاز بگذارند که از رانندگان تقاضا می‌کنیم تا زمانیکه به مقصد نرسیدند ضمن حرکت در سرعت مطمئنه، از کمربند رانندگی استفاده کنند.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11433201 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11433201/تصادف-مرگبار-در-اتوبان-تهرانکرج-تصاویر/