جمعه 30 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11433400
["برانکو"]
["برانکو","پرسپولیس"]

کروز: خجالت می‌کشم حرف‌های پیروانی علیه برانکو را بیان کنم

اوسیانو کروز مربی تیم ملی در ابتدا در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا وی امروز ورزشگاه را ترک کرده است گفت: بله، این اتفاق افتاد و دلیل آن هم به خاطر بی احترامی و تکرار رفتارهای تحریک آمیز و توهین آمیزی بود که متاسفانه توسط برخی از افراد در ورزشگاه انجام شد و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن این است که برخی افراد در حال تحریک و تغییر علایق برخی از هواداران پرسپولیس بر علیه تیم ملی هستند.


وی در پاسخ به سوالی که منظور شما از افراد چیست؟ ظاهرا امروز افشین پیروانی صحبت‌هایی در مورد تیم ملی مطرح کرده، افزود: او یک نمونه از افرادی است که با بیان مطالبی که نادرست و دروغ است، از پشت پرده در حال ایجاد این فضای تحریک آمیز و خصومت آمیز هستند. آقای پیروانی بنده را شگفت زده نمی کند. من حتی خجالت می کشم که صحبتهایی که وی راجع به آقای برانکو را مطرح کردند را بیان کنم، صحبت‌هایی که باید بگویم ناخوشایند بود ولی اگر لازم باشد من آن صحبتها را حتی در مقابل آقای برانکو عنوان می کنم. این تنها من نبودم که این صحبت‌ها را شنیدم بلکه همه این صحبت‌ها را شنیده اند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر که او به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به باشگاه پرسپولیس و بودن در کنار برانکو است صحبتهایش را برعکس کرده و سمت و سوی این صحبت‌ها را به طرف سرمربی تیم ملی و همینطور تیم ملی تغییر داده است. اما واقعا چه اشخاصی می توانند به صحبت‌های وی اعتبار ببخشند، شخصی که توسط کمیته اخلاق به مدت 5 سال محروم شده بود.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11433400 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11433400/کروز-خجالت-می‌کشم-حرف‌های-پیروانی-علیه-برانکو-را-بیان-کنم/