دو شنبه 29 شهریور 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11434878
["فال"]
["فال"]

فال روزانه ۲۸/ ۰۹/ ۱۳۹۷

فال روزانه چهارشنبه 28 آذر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 29 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار محترم، حساس، جسور، دارای اعتماد به نفس و با سیاست، طرفدار سادگی و عاشق کمک کردن به دیگران هستید. با این همه شما خیلی زود عصبی و بی حوصله می شوید و این خیلی وقت ها به ضرر شما تمام می شود. وضعیت سلامت جسمانی شما امسال روبراه خواهد بود، اما برای حفظ سلامت روانتان به شما توصیه می شود که به معنویات پناه ببرید تا بتوانید خودتان را از شر فشارها و نگرانی هایی که دنیای مادی به شما تحمیل می کند خلاص کنید. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما باید تا جای ممکن از ولخرجی کردن و به ویژه خرید اجناس لوکس خودداری کنید زیرا این کار ممکن است شما را از لحاظ مالی در مضیقه قرار دهد و بحران های مالی برای شما ایجاد کند که آرامش خانواده تان را بهم خواهند زد. شاید اوایل سال از لحاظ مالی برای شما با سختی هایی همراه باشد، اما بعد از گذشت چند ماه آغازین سال راهی برای کسب درآمد بیشتر و حل مشکلات خود پیدا خواهید کرد. در زمینه ی حرفه ای امسال تغییرات بسیار بزرگی را تجربه خواهید کرد. ماه های میانی سال انتقالی و یا ترفیع رتبه را برای شما به همراه خواهند داشت. اگر توجه کافی به شخصی که دوست دارید نداشته باشید رابطه تا با بحران هایی روبرو خواهد شد. مجردها احتمالا تا یکی دو سال دیگر باید تنهایی را تحمل کنند. دی، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

برترین ویژگی شخصیتی شما سخاوت فوق العاده ای است که در وجودتان نهفته است. شما به دیگران چیزی نمی دهید تا در مقابل چیزی دریافت کنید، شما اگر چیزی را می بخشید فقط به خاطر لذتی است که این کار به شما می بخشد. شما با این کار احساس قدرت و آرامش خاطر می کنید. امروز هم به این ویژگی ذاتی خود وفادار باشید و سخاوت خود را بی هیچ چشم داشتی نثار دیگران کنید. اگر همه در بخشندگی مثل شما بودند دنیا جای خیلی بهتری می شد! امروز با خونسردی خاص خودتان می توانید دیگران را در بحث ها به اشتباه بیندازید و هر کسی را لایق اعتماد خود نمی دانید. در روابط عاطفی اعتماد به طرف مقابل شرط اول ایجاد روابط عاطفی عمیقتر است.

امروز حتما نگاهی جدی به خودتان، وضعیت فعلیتان و راهی که در پیش گرفته اید و مقصدی که در انتظارتان است داشته باشید. اینکه خودتان را کمی مورد انتقاد قرار دهید هیچ اشکالی ندارد، مخصوصا اگر احساس می کنید که در چند وقت اخیر هیچ پیشرفت قابل توجهی نداشته اید. البته حواستان را خوب جمع کنید که در این مورد زیاده روی نکنید و انتقاد کردن از خودتان را با خود ویرانگری اشتباه نگیرید! هرجا دیدید دارید زیاده روی می کنید جلوی خودتان را بگیرید! شما پادشاه امروز و تمام روزهای دیگر زندگی خود هستید، پس قوانین آن را خودتان تعیین کنید و در انجام این کار خلاق، شرافتمند و انعطاف پذیر باشید و زیادی سخت گیری نکنید.

شما از رویارویی با چیزهایی که برایتان خوشایند نیستند اکراه دارید و ترجیح می دهید که از آنها فرار کنید، اما امروز نخواهید توانست به این سادگی ها فرار کنید. کسی که دوست دارید و یا یکی از اعضای خانواده تان شما را تحت فشار قرار داده است. شما به احتمال زیاد راه حلی برای این شرایط در سر دارید اما ترجیح می دهید فعلا در این مورد سکوت کنید. شاید بتوانید فعلا با گفتن حرفی که طرف مقابلتان انتظار دارد بشنود او را آرام کنید تا بعدا بتوانید همان کاری را بکنید که خودتان می خواهید، فقط حواستان باشد دروغ نگویید. امشب آشپزخانه تان را به کار بیندازید و با یک غذای خوشمزه اهل خانه را دور هم جمع کنید.

امروز کمی احساس خستگی و کسالت می کنید. شاید خبرهایی در مورد یک نفر شنیده باشید که باعث ناراحتی و نگرانی شما شده است. اکنون بهترین کاری که می توانید بکنید این است که روی روابط عاطفی خود حساب کرده و به آنهایی پناه ببرید که دوستشان دارید، مخصوصا اگر بتوانید زمانی را در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید خیلی بهتر هم خواهد شد. اجازه بدهید عزیزانتان از شما نگهداری کنند و با محبت هایشان حال دلتان را خوب کنند. این کار به شما چنان انرژی و توان تازه ای خواهد داد که خودتان هم باور نخواهید کرد. هیچ اشکالی ندارد که نیار خود به مورد محبت قرار گرفتن را با نزدیک ترین افراد زندگیتان در میان بگذارید.

شما استعدادی فوق العاده در درون خود دارید که این اجازه را به شما می دهد که ایده ها و افکار فوق العاده تان را به راحتی با دیگران در میان بگذارید و خیلی خوب منظورتان را به دیگران منتقل کنید. به احتمال زیاد در خانواده تان شما شخصی هستید که به بچه ها درس زندگی و مسئولیت پذیری می دهد. اما امروز برای شما درس جدیدی را به همراه خواهد داشت، آن هم این است که آموزش یک اتفاق دو طرفه است و هر دو طرف باید در آن صحبت کنند و ایده هایشان را به زبان بیاورند، پس به جای اینکه متکلم وحده باشید و به دیگران مجال صحبت کردن ندهید، گاهی بین حرف هایتان نفسی تازه کنید تا بقیه هم حرف بزنند!

امروز احساس می کنید فضای اطرافتان را تنش و آشفتگی پر کرده است. احساس خستگی باقی مانده از چند روز گذشته دارد به شما غلبه می کند و احساس می کنید که دیگر نمی تواند تا فرا رسیدن تعطیلات آخر هفته صبر کنید، اما باور کنید که دیگر چیزی نمانده است! شاید بین شما و یکی از دوستان و نزدیکانتان بحث ها و دلخوری هایی به وجود آمده باشد، اما نباید اجازه بدهید این موضوع بین شما فاصله بیندازد. شرایط به وجود آمده موقعیت خوبی را برای رسیدگی به مشکلات بین شما فراهم کرده است. از این موقعیت بهره ببرید و سعی کنید اگر دلخوری یا خصومتی پیش آمده است آن را از بین ببرید.

امروز آنقدر در رابطه با برنامه هایی که برای آینده تان دارید هیجان زده هستید که اصلا صبر و طاقتی ندارید و نمی توانید یک جا بند شوید. متاسفانه این که مثل یک توپ به در و دیوار بزنید و یک جا بند نشوید حتی اگر هیجان انگیز باشد هم برای شما نتایج چندان رضایت بخشی به همراه نخواهد داشت و باعث رسیدن شما به اهدافتان نخواهد شد. از این همه انرژی که در وجود خود احساس می کنید به درستی استفاده کنید و کارهایی که به عهده تان هستند را انجام دهید. سعی کنید بیش از اندازه برنامه ریزی های گسترده نکنید و وعده و وعیدهای بی پایه و اساس به دیگران ندهید، وگرنه پس از فروکش کردن این همه انرژی پشیمان خواهید شد.

برنامه امروزتان را خیلی دقیق و با احتساب جزئیات ننویسید! امروز ممکن است در برنامه هایتان تغییراتی پیش بینی نشده به وجود بیایند که اگر برنامه تان خیلی دقیق و با در نظر گرفتن تمام ساعات روز چیده شده باشد تمام کارهایتان بهم خواهند ریخت. به ویژه در ساعات اولیه صبح احتمال بروز اتفاقات غیر مترقبه بیشتر خواهد بود. به خودتان فشار نیاورید، لازم نیست در یک روز این همه کار کنید. رم هم یک شبه ساخته نشد. روزتان را با خیال راحت و بی استرس شروع کنید و به خودتان سخت نگیرید. امروز ممکن است چیزهایی که ترجیح می دهید فعلا از دیگران مخفی کنید به صورت ناگهانی افشا شوند، ناراحت نباشید، دلیلی برای مخفی کردن واقعیت وجود ندارد.

امروز در دست گرفتن کنترل کارها و دادن نظم و ترتیب به برنامه هایتان بسیار آسان خواهد بود و می توانید احساس خیلی خوبی نسبت به خودتان و توانایی هایتان در انجام کارها پیدا کنید. فقط این نکته را یادتان باشد که هر کاری که اکنون انجام دهید اثراتی طولانی مدت روی شما و آینده تان خواهد داشت. مسائل جدی و مهمی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را فراموش نکنید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید به نفع خودتان خواهد بود. قبل از این که حرفی بزنید که از گفتن آن پشیمان شوید از دوستان و همکارانتان نظرشان را بپرسید و ببینید آنها چه فکری می کنند. اعتماد به نفس مثبتی که طی چند هفته گذشته در خود تقویت کرده اید را حفظ کنید.

تحت شرایط کیهانی امروز، شما دارید به یکی از جنبه های زندگیتان که سختی های زیادی را برای شما به وجود آورده است فکر می کنید. شاید شما مجبور هستید روزهای زیادی را دور از خانواده و یا شخصی که دوست دارید بگذرانید و دلتان بخواهد زمان بیشتری را در کنار عزیزان خود بگذرانید و این کمبود تنش هایی را در روابط شما ایجاد کرده باشد. آیا در مورد این موضوع و احساساتی که دارید با عزیزانتان صحبت کرده اید؟ شاید آنها راه حلی برای این مشکل داشته باشند. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیازهای برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که باعث نشوید به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود.

این اواخر وقت گذراندن با شما کمی دشوار شده است و نسبت به همیشه تا حدودی دمدمی مزاج و بی حوصله شده اید و حالتان مدام در حال تغییر است، با این حال امروز دیگر وقت آن رسیده است که کمی دست از این رفتارها برداشته و با بقیه همراهی و همکاری کنید. اگر می خواهید وقت کافی برای تفریح و خوش گذراندن داشته باشید گاهی باید مدتی را فقط و فقط به کار و تلاش اختصاص بدهید، حالا هم شما در چنین موقعیتی قرار دارید، پس بدون آنکه غر بزنید سرتان به کارتان باشد. از این که از حدود و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بروید وحشت دارید. ولی اگر این کار را نکنید چیزهای خیلی زیادی را از دست خواهید داد.

امروز اگر یک واقعیت در مورد شما وجود داشته باشد آن هم این است که ترجیح می دهید در خانه بمانید و با یک کتاب خوب در تخت خوابتان خلوت کنید. با این حال، حتی اگر روزتان را به همین صورت بگذرانید هم تمام مدت فکرتان مشغول اتفاقاتی خواهد بود که آن بیرون در جریان هستند و شما از آنها بیخبر مانده اید. شاید بهتر باشد کمی بیشتر در اجتماع حضور پیدا کنید، اگر مجرد باشید احتمال اینکه با حضور در این جمع ها بتوانید یک نفر را پیدا کنید که در روزهای بی حوصلگی به جای کتاب هایتان شما را همراهی کند خیلی زیاد خواهد بود. این پیشنهاد به اندازه ی کافی وسوسه کننده نیست که کمی به آن فکر کنید ؟!

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11434878 | منبع: برترین ها | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11434878/فال-روزانه-۲۸-۰۹-۱۳۹۷/