پنج شنبه 15 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11436259

تذکر نماینده تهران به وزیر صنعت درباره ایران خودرو

نماینده مردم تهران به وزیر صنعت لزوم نظارت بیشتر بر بازار خودرو را متذکر شد، چرا علی‌رغم عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی شرکت ایران خودرو در موعد مقرر این شرکت اقدام به ثبت‌نام و تحویل فوری خودرو کرده است.

فارس، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 2 دی 97) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

ابوالفضل سروش نماینده مردم تهران به وزیر صنعت لزوم نظارت بیشتر بر بازار خودرو را متذکر شد، چرا علی‌رغم عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی شرکت ایران خودرو در موعد مقرر این شرکت اقدام به ثبت‌نام و تحویل فوری خودرو کرده است.

علی کرد نماینده مردم میرجاوه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که چرا دختران کودک زاهدانی معصوم و بی‌دفاع به علت بی‌مدیریتی شما در آتش سوختند؟

علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که چرا نظام رتبه‌بندی معلمان را اجرا نکرده و نسبت به تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس پیش‌ دبستانی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اقدام نمی‌کنید؟

محمدرضا امیرحسن‌خانی نماینده مردم طبس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار دستور فوری برای تخصیص مرحله دوم وام‌های اشتغال پایدار روستایی شد.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11436259 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11436259/تذکر-نماینده-تهران-به-وزیر-صنعت-درباره-ایران-خودرو/