دو شنبه 27 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11436337
["موفقیت"]

واکنش آیت‌الله مکارم‌شیرازی به ماجرای نماینده سراوان

آیت‌الله مکارم شیرازی صبح امروز در دیدار برخی از فرماندهان مرزبانی و ستادی ناجا که در مدرسه امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد، با اشاره به نقش نیروی انتظامی در تأمین امنیت کشور اظهار داشت: امنیت زیربنای تمام فعالیت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و ناجا تلاش‌های بی‌وقفه‌ای در این زمینه انجام داده است.

وی با تأکید بر موفقیت نیروی انتظامی در تأمین امنیت در جامعه تصریح کرد: در روایات آمده قدر دو چیز را که سلامتی و امنیت بوده را نمی‌دانیم و تا زمانی که امنیت نباشد کاری نمی‌توان انجام داد.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم ارتقای آموزش‌های لازم برای پرسنل و دست‌اندرکاران نیروی انتظامی ابراز کرد: هر چقدر در این زمینه سرمایه‌گذاری شود کم بوده و باید این مسئله موردتوجه و جدی گرفته شود.

وی با تأکید بر لزوم برخوردهای محبت‌آمیز پلیس در کنار حفظ قاطعیت عنوان کرد: نیروی انتظامی باید در مسائل فرهنگی حساس باشد و علاوه بر رسالت تأمین امنیت باید به مسائل اخلاقی و فرهنگی هم بیش‌ازپیش توجه کند.

استاد برجسته حوزه علمیه به نقشه دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواهند در داخل کشور ایجاد ناامنی کرده و در هفته‌ها و ماه‌ها روی آن موضوع سرمایه‌گذاری و مانور دهند.

وی اتفاقات رخ‌داده برای یکی از نمایندگان مجلس را مدنظر قرار داد و گفت: اگر هر دو طرف محترمانه و مؤدبانه با یکدیگر صحبت می‌کردند موضوع به اینجا نمی‌رسید، نباید با ادبیات نادرست و خشن هزینه درست کنیم.

آیت‌الله مکارم شیرازی، برخورد نیروی انتظامی در مبارزه با مفاسد، بی‌اخلاقی‌ها و بی‌نظمی‌ها را موردتوجه قرار داد و افزود: دشمنان برای ایجاد آشوب در کشور در سال گذشته سرمایه‌گذاری کرده بودند که با تدبیر نیروی انتظامی این مسائل به درستی مدیریت شد.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11436337 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11436337/واکنش-آیت‌الله-مکارم‌شیرازی-به-ماجرای-نماینده-سراوان/