شنبه 09 اسفند 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11437318
["ازدواج"]

تیپ زمستانی و جذاب ستاره‌های هالیوود

اگر دوست دارید بدانید که ستاره های هالیوود در روزهای سرد زمستانی امسال چه لباسی به تن می کنند، به تصاویری که در اینجا برایتان آورده ایم نگاهی بیاندازید.

جنیفر لوپز با کتی آبی رنگ خودش را در خیابان های سرد نیویورک گرم نگه داشته است. رنگ کت او با سرما و برف زمستانی ست شده است.

جی جی حدید عاشق کت و شلوار است به طوری که حتی در زمستان نیز از آن دل نمی کند. از آنجا که او نمی تواند روی کت اش چیزی به تن کند، با انتخاب لباسی گرم زیر کت، خودش را گرم نگه می دارد.

رزی هانتینگتون وایتلی با تیپ سر تا پا مشکی مشکلی ندارد. اتفاقا او در این لباس بسیار هم شیک به نظر می رسد.

پریانکا چوپرا که اخیرا به دلیل ازدواج اش با نیک جونز خبرساز شده، گویا با ظاهر خود هم می خواهد جلب توجه کند. او رنگ های مختلفی چون قرمز، نارنجی، کرم و مشکی را در کنار هم به تن کرده که آنقدرها هم بد نشده است.

ویکتوریا بکهام یکی از مطرح ترین زنان در حوزه مد و فشن است. اگر چه او لباس هایی زیبا به تن کرده اما آنچه بیش از همه در استایل او به چشم می آید، کیف و کفش ست اش است.

شلوار چرم مشکی و چکمه سفید... ترکیب سفید و مشکی هیچگاه از مد نمی افتد. هیلاری بالدوین نیز به ظاهر مشکی اش با پوشیدن یک چکمه سفید تنوع داده است.

ایزابل گولار لباس هایی به رنگ مشکی به تن کرده اما با پوشیدن یک کت گشاد جیگری، به کل ظاهرش جذابیت بخشیده است. لباس های گشاد، یکی از ترندهایی ست که در سال 2019 به میزان زیادی مشاهده خواهید کرد.

مگان مارکل که اکثر اوقات لباس هایی اسپورت به تن داشت، از زمانی که عضوی از خانواده سلطنتی شده، سبک لباس پوشیدن اش را به کلاسیک تغییر داده است. او با آن کت چهارخانه بلند و شلواری گشاد در زیر آن، بسیار شیک و رسمی به نظر می رسد.

شاید ما اگر جای

الیویا پالرمو بودیم، زیر پالتوی مان آن دامن نازک را نمی پوشیدیم اما الیویا زمستان را مانعی برای پوشیدن دامن ندیده است و سعی کرده که خودش را با کت و ساپورت گرم نگه دارد.

اینطور به نظر می رسد که کیت ماس عاشق مد است، زیرا او کتی پلنگی که یکی از ترندهای سال است را به تن کرده. از آنجا که کت او طرح دار است، او باقی لباس هایش را ساده و مشکی انتخاب کرده که شلوغی آن توی ذوق نزند.

کیت هادسون در این تیپ شبیه به خرس های عروسکی شده است. کت های مدل تدی که حالتی گشاد نیز دارند، یکی از مدهای زمستان 2019 می باشند.

اینطور به نظر می رسد که پیپا میدولتون خیلی دنبال مد نیست و بیشتر سبک لباس پوشیدن خود را دنبال می کند. او کت کوتاهی را به همراه شلوار جین به تن کرده است.

راشل زو هم جزو آن دسته از ستاره هایی ست که به مد اهمیت زیادی می دهد. او کت بلند پلنگی به تن کرده که رنگ آن با رنگ موهایش هماهنگی زیادی دارد.

آیا شما جرات پوشیدن لباس های سفید را برای فصلی چون زمستان دارید؟ کری واشنگتن اما این جرات را دارد. او یک بلوز بافتنی به رنگ سفید که با نیم بوت سفیدش ست است را در کنار شلوار جین و پالتویی به رنگ گلبهی خیلی روشن به تن کرده است.

یکی از لباس های پرکاربردی که در زمستان بسیار طرفدار دارد، پانچوست که اپرا وینفری نیز به تن کرده است. خوبی این مدل لباس این است که می توانید به راحتی آن را روی هر لباسی که می خواهید به تن کنید.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11437318 | منبع: برترین ها | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11437318/تیپ-زمستانی-و-جذاب-ستاره‌های-هالیوود/