جمعه 30 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11438694

«رسانه‌ها و چالش‌های اقتصادی» و «اقتصاد مقاومتی» بررسی می‌شوند

به گزارش مشرق، ششمین و هفتمین نشست از سلسله‌نشست‌های چهل سال با رسانه‌ها روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۱۰ صبح و ۱۵ عصر با موضوعات «رسانه‌ها و چالش های اقتصادی و رسانه ها و اقتصاد مقاومتی» برگزار می‌شود.

در نشست اول، طهماسب مظاهری رییس سابق بانک مرکزی به عنوان میهمان ویژه و دکتر اسماعیل شجاعی کارشناس اقتصاد رسانه و حسن قدیری ابیانه مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام به عنوان کارشناسان و در نشست دوم، علی احمدی قائم مقام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان میهمان ویژه و جعفر قادری رییس مرکز تحقیقات اقتصادی دانشگاه شیراز، سید احسان خاندوزی عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و حمید رضا حسینی دانا دکترای مدیریت رسانه و استاد دانشگاه به عنوان کارشناس در این نشستها حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در پاسداران، خیابان گل‌نبی، میدان قبا مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرند.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11438694 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11438694/رسانه‌ها-و-چالش‌های-اقتصادی-و-اقتصاد-مقاومتی-بررسی-می‌شوند/