سه شنبه 06 مهر 1400
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11438886
["فیلم","ازدواج"]

طنز/بدبینی ممنوع

یکی از برنامه‌های غرب وحشی برای به انحراف کشیدن جوانان ما که متاسفانه موفق هم بوده، تزریق روح بدبینی و نیمه خالی لیوان رو دیدن در پدیده‌هاست.

به نقل از قانون، بی‌انصافا تزریق‌شون هم وریدی بوده و خیلی زود این روحیه بدبینی رو در ما نهادینه کردن، بررسی‌های میدانی نگارنده ثابت کرده که اونا بیشتر با سواستفاده از هنر هفتم، این روحیه بدبینی رو به ما منتقل کردن مثلا فیلم می‌سازن که به زودی یه شهاب سنگ سه ایکس لارج الاناست که صاف بره تو زمینمون! شما تصور کن که تو این جهان به این بزرگی و با وجود میلیاردها سیاره، چرا باید یه شهاب سنگ واسه ما تیزی بکشه و بخواد بیاد به ما بخوره ؟! آیا ساخت چنین فیلم‌هایی تاثیری جز بدبین کردن ما به شهاب سنگ‌های نازنین هم داره؟ یا اینکه فیلم می‌سازن که یه مشت زامبی میخوان از یه دیوار رد بشن ما رو نابود کنند.

واقعا چرا باید آدم‌هایی که خیلی وقته مردن بخوان دوباره زنده بشن و برگردن تو این دنیای پر از ترافیک و اختلاس و پالم و پارازیت ؟! بقول یک قهرمان عرصه سیاست و پاسخگویی، من از شما می‌پرسم هدف از ساخت این فیلم‌ها غیر از ایجاد روحیه بدبینی برای جوانان، چی می‌تونه باشه؟ متاسفانه ما با تاثیر گرفتن از این برنامه‌ها، قابلیت دیدن نیمه پر لیوان رو از دست دادیم و جوونای ما با دیدن این فیلم‌ها چند نمره، نمره چشمشون ضعیف شده! مثلا جوونای ما با دیدن و لمس کردن بیکاری، فقط نیمه خالی لیوان رو میبینن؛ ولی جوونای تو خونه! همین بیکاری می‌دونید چقدر برای شما فایده داره؟ همین بی‌پولی می‌دونید خودش سرشار از مواد مغذیه؟ مثلا شما اگه کار و پول داشته باشید، اولین کاری که می‌کنید چیه؟ مسلما خیلیا تا یه پولی بیاد دستشون میرن به یه سری از کشورهای معلوم حال که آثار فرهنگی اونجا رو مشاهده و از جکی چان و بقیه بازیگرای فیلم، امضا بگیرن.

خب شما با دیدن نیمه پر لیوان بیکاری، متوجه میشین که مسئولان با فراهم کردن امکانات بیکاری و بی‌پولی، دارن از شما در برابر تجاوز فرهنگی دفاع می‌کنن حالا بعضیا هم ممکنه با داشتن کار و پول برن ازدواج کنن ولی ته ازدواج چیه؟ غیر از اینه که شما باید روز تولد، سالگرد آشنایی، عقد، ازدواج و... همسرتون رو جشن بگیرید و کادو بدید؟ حالا از مخارج خود ازدواج و تهیه خونه و... بگذریم که برای تامین اونا باید سه شیفت کار کنید و طراوت جوونیتون رو از دست بدید و مجبور بشید برای برگردوندن اون طراوت خرج‌های آنچنانی بکنید، اونم قایمکی! ولی مسئولان با هدایت این به ظاهر شغل و مدیریت برای بچه و داماد و پسر باجناقشون از شما دارن محافظت میکنن و این بلاها رو به جون خریدن. پس جوونای عزیز یه خرده نیمه پر لیوان رو ببینید و انقدر نق نزنید!

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11438886 | منبع: سلامت نیوز | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11438886/طنز-بدبینی-ممنوع/