پنج شنبه 14 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439178
["فیلم"]

کتاب "فتنه تغلب" به چاپ سوم رسید

با عرضه و اتمام چاپ اول و دوم «فتنه تغلب» پس از گذشت یک هفته از رونمایی کتاب، روز شنبه ۱۵ دی چاپ سوم این کتاب راهی بازار خواهد شد. این کتاب شامل روایت‌هایی است از متن و فرامتن فتنه ۸۸ که انتشارات انقلاب اسلامی (وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای) آن را منتشر کرده است.

بخش‌هایی از این کتاب، روایت‌هایی از برخی سخنان و کنش‌های رهبر انقلاب را در بر میگیرد که دیگران آن‌ها را بیان نموده‌اند؛ از جمله حجت‌الاسلام حمید پارسانیا شرحی از جلسه صمیمانه و گفت و گوهای صریح تعدادی از فضلای حوزه علمیه با رهبر انقلاب اسلامی در اواخر تیرماه ۸۸ را ارائه نموده است. بخش کوتاهی از فیلم دیدار فضلای حوزه نیز چهارشنبه هفته گذشته همزمان با انتشار کتاب در سایت KHAMENEI. IR منتشر شد که استقبال و بازتاب گسترده‌ای در بین مخاطبان و رسانه‌ها داشت.

آقای مصطفی غفاری، گردآورنده «فتنه تغلب» در پاسخ به سوال بخش کتاب KHAMENEI. IR درباره علت استقبال از این کتاب گفت: «من فکر می‌کنم هم کسانی که در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ در سن بلوغ سیاسی بوده‌اند و هم نسل‌های جوان‌تر، هر یک به نحوی درباره فتنه سئوالات و ابهاماتی دارند و امیدوارند که در این کتاب، دست‌کم پاسخ برخی از آن‌ها را دریافت کنند. البته فتنه‌گران و رسانه‌های حامی آن‌ها نیز این را به خوبی می‌دانند و خط تخریب به شکلی گشوده شده تا مخاطب را با القای پیش‌فرض‌هایی از اصل مطالعه کتاب منصرف کند. برای مثال شبکه‌ی و سامانه رسانه‌ای انگلیسی که در وقایع ۸۸ صحنه‌گردان تبلیغاتی فتنه‌گران بود، با جدیت فعال شده و تاکنون ۴-۵ ویژه‌برنامه درباره کتاب ساخته و پخش کرده است. در عین حال من فکر می‌کنم نایاب شدن چاپ‌های اول و دوم کتاب در یک هفته، پاسخ مردم به اینگونه تبلیغات مسموم است؛ چون آن‌ها فارغ از هیاهو به دنبال درکی عمیق‌تر از مسأله اصلی فتنه ۸۸ و نحوه مواجهه نظام و رهبر انقلاب با این موضوع هستند. »

از ویژگی‌های چاپ جدید کتاب «فتنه تغلّب» اضافه‌شدن نمایه برای استفاده بهتر خوانندگان از مطالب کتاب و افزودن نکاتی در دیباچه برای معرفی مطالب و آشنایی اجمالی مخاطب با آنهاست. علاوه‌براین فهرست‌بندی کتاب هم بهینه شده است.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439178 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439178/کتاب-فتنه-تغلب-به-چاپ-سوم-رسید/