شنبه 09 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439313
["لیگ برتر","اهواز","تبریز","شکست"]

شرایط سخت افشین قطبی برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر

افشین قطبی که برای خارج کردن فولاد خوزستان از بحران و رساندن این تیم به جمع تیم‌های بالانشین جدول به اهواز آمد، خواسته‌هایی از مسئولان این باشگاه داشت که تا به امروز هیچ یک از آنها برآورده نشده است.

فولاد با افشین قطبی در آخرین بازی خود در لیگ موفق به شکست تراکتورسازی در تبریز شد و بعد از این بازی این مربی خواسته‌های خود را برای جذب بازیکن خارجی، اردوی آماده‌سازی و… به مسئولان باشگاه فولاد ارائه داد اما بعد از گذشت بیش از ۲۰ روز از تعطیلی لیگ هنوز هیچ یک از وعده‌های داده شده به قطبی از سوی فولادی‌ها عملی نشده است. این در حالی است که بیشتر تیم‌های لیگ برتر به ویژه تیم‌های مدعی در حال تقویت خود بوده و محل اردوی خارجی خود را هم مشخص کرده‌اند.

قطبی در حال حاضر در کیش بسر می‌برد تا از امکانات این جزیره برای برگزاری اردوی تیمش در خارج از اهواز بازدید کند، این در شرایطی است که مسئولان باشگاه فولاد حتی برگزاری اردو سرخپوشان اهوازی در این جزیره را هم تضمین نداده‌اند.

با شرایط موجود قطبی برای اجرای برنامه‌های خود در اهواز با مشکلات زیادی مواجه خواهد بود.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439313 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439313/شرایط-سخت-افشین-قطبی-برای-نیم‌فصل-دوم-لیگ-برتر/