شنبه 09 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439461
["علی پروین"]

علی پروین: حالا نوبت کی‌روش است

علی پروین در خصوص شرایط تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی کشورمان اردوی تدارکاتی مناسبی را داشته و توانسته با حضور هشت ساله کی‌روش به شرایط خوبی برسد.

وی تأکید کرد: اگرچه بازی‌های تدارکاتی زیادی نداشتیم ولی خوشبختانه با توجه به آمادگی بالایی که بازیکنان داخلی و شاغل در اروپا دارند، مطمئن هستم این تیم می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

کاپیتان سابق تیم ملی افزود: به تیم ملی امید زیادی دارم و فکر می‌کنم بتوانیم بعد از ۴۳ سال به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا دست پیدا کنیم.

پروین در پاسخ به این پرسش که انتظارات مردم از این تیم ملی بسیار بالا رفته، گفت: باید به مردم حق بدهیم، آنها سال‌هاست که منتظر قهرمانی تیم ملی کشورشان در جام ملت‌های آسیا هستند و با شرایطی که تیم ملی کشورمان در این روزها دارد، مطمئناً این انتظار بیهوده نیست؛ امیدوارم بتوانیم پس از سال‌ها، جام را بالای سر ببریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حالا نوبت کی‌روش است تا به آنچه که هدفش بوده، برسد؛ هم دل مردم را شاد کند و هم بتواند به وعده‌هایی که داده بوده، عمل کند.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439461 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439461/علی-پروین-حالا-نوبت-کی‌روش-است/