چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439489
["اینستاگرام","استقلال"]

نویمایر: در ایران فوق ستاره بودم!

مارکوس نویمایر، هافبک آلمانی- سوییسی که مدتی در استقلال بازی کرد، بعد از پایان نیم فصل نخست لیگ ایران به تیم آرائو در سوییس پیوست. او در لیگ ترکیه و تیم قاسم پاشا بود که این تیم تصمیم به کم کردن حقوق بازیکنان گرفت و دوران حضور نویمایر در این تیم به پایان رسید. تا اینکه وینفرد شفر به صورت تلفنی با این بازیکن به صحبت پرداخت تا او را به خدمت بگیرد. بازیکن پیشین استقلال گفت: با خودم گفتم قرار است آن‌جا چه کار کنم.

وقتی نویمایر به ایران رسید و با استقلال قرارداد امضا کرد ۱۵۰ هزار فالوور اینستاگرام او بیش‌تر شد. او می‌گوید: بله من در ایران فوق ستاره بودم.

* هیجان زیاد

این هیجان زیاد سختی‌های خودش را داشت. نمی‌توانستم به خیابان‌ها بروم. وقتی به خیابان می‌رفتم خیلی‌ها کنار من می‌آمدند. حتی یک شام آرام نیز نمی‌توانستم تجربه کنم. اگر به یک رستوران می‌رفتم، باید در آن‌جا بسته می‌شد. به این ترتیب زندگی برای او سخت شد و فقط به خانه او خلاصه می‌شد جایی که فقط تلویزیون می‌دید و پلی استیشن بازی می‌کرد.

* حقوق نقدی

نویمایر می‌تواند از ۶ ماه حضورش در ایران حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. او در پایان هر ماه به دفتر باشگاه می‌رفت و حقوق خود را به نقدی دریافت می‌کرد. نویمایر اضافه کرد: وقتی دلار در ایران کم بود، حقوقم را به یورو می‌گرفتم.

۳۰ هزار لایک برای انتقال

با این حال دلتنگی برای خانواده‌اش که به سوییس بازگشته بودند و زندگی یکنواخت باعث شد تا او قراردادش را با استقلال فسخ کند. هر چند هواداران استقلال از این انتقال ناراحت نشدند. او در همین رابطه گفت: ۳۰ هزار از فالوورهای من انتقال من به آرائو را لایک کردند. باورنکردنی بود این همه علاقه به فوتبال.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439489 | منبع: ایسنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439489/نویمایر-در-ایران-فوق-ستاره-بودم/